Справа №2-10702\08
Р І Ш Е Н Н Я
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
(заочне)
19.11.2008 року м. Харків
Московський районний суд м. Харкова в складі:
головуючого: судді Малихіна О.Р.
при секретарі: Тішинської М.В.
за участю адвоката:
розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Харкові цивільну справу за позовом
ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу,
в с т а н о в и в:
Позивачка просить розірвати шлюб з відповідачем, зареєстрований у ІНФОРМАЦІЯ_1 році.
Вказувала, що шлюбні відносини вони фактично припинили чотири роки по тому, що у них різні погляди на життя. Відповідач фактично проживав в іншої країні і сім'єю не інтересується. Вони спільне господарство не ведуть і відновляти шлюб не бажають.
Відповідач про час розгляду справи повідомлений повісткою. Але, він в судове засідання не з'явився без поважних на то причин. Заяву про перенос розгляду справи до суду не подавав. Зі згоди позивачки, суд розглядає справу за відсутністю відповідача, в заочному судовому засіданні.
В судовому засіданні встановлене наступне.
Стороні зареєстрували шлюб ІНФОРМАЦІЯ_1 року. Мають неповнолітню дитину.
В період спільного проживання сторони не розуміли одне одно і по різному ставились до сімейного життя, що призводило до сварок. У звьязку з цим вони втратили почуття кохання один до одного і на протязі тривалого часу спільно не проживали. Вони припинили сімейно-шлюбні відносини, стали проживати роздільно.
Ні яких потуг для відновлення сім'ї стороні не приймали і не приймають. Вони втратили почуття кохання та поваги один до одного, що перешкоджає відновленню сім'ї.
При таких обставинах суд вважає, що шлюб розпався остаточно і підлягає розірванню, що відповідає інтересам позивачки.
Керуючись ст. ст. 10, 11, 60, 213, 225 ЦПК України, ст. ст. 110, 112 СК України, суд -
В И Р І Ш И В:
Позов задовольнити частково.
Шлюб між ОСОБА_1 і ОСОБА_2, зареєстрований ІНФОРМАЦІЯ_1 року в Харківському міському відділі РАЦС по актовому запису НОМЕР_1, розірвати та стягнути з позивачки на користь держави державне мито в сумі 17 грив., відповідача від сплати мита звільнити.
Рішення може бути оскаржено позивачкою до апеляційного суду Харківської області.
Заява про апеляційне оскарження рішення нею може бути подана до районного суду протягом 10 днів з моменту його проголошення, а апеляційна скарга може бути подана до районного суду протягом 20 днів з дня подачі заяви про апеляційне оскарження.
На дане заочне рішення відповідачем, протягом 10 днів з дня отримання копії рішення, може бути подана до районного суду заява про перегляд даного заочного рішення.
Суддя: