Судове рішення #33554984


У Х В А Л А

Справа № 101/5364/13-к


19 листопада 2013 року Алуштинский міський суд Автономної Республіки Крим у складі:

головуючого - судді Шустової І.П.,

при секретарі - Безнос А.В.,

за участю прокурора - Кузьменка В.П.,

інспектора Ялтинського МВ КВІ УДПтСУ в АР Крим та м. Севастополі - Левченко-Кочеткової А.М.,


розглянувши у відкритому судовому засіданні м. Алушти подання інспектора Ялтинського МВ КВІ УДПтСУ в АР Крим та м. Севастополі Левченко-Кочеткової А.М. від 21.10.2013 року відносно ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця с. Солдатське Острогозького району Воронезької області РФ, громадянина України, що має середню спеціальну освіту, проживаючого за адресою: АДРЕСА_1 про відміну іспитового строку й направлення засудженого для відбування покарання,-


в с т а н о в и в:


22.07.2013 року вироком Алуштинського міського суду АР Крим ОСОБА_2 засуджений до 3 років обмеження волі, на підставі ст. 75 КК України з іспитовим строком на 2 роки.

Відповідно до статті 76 КК України суд зобов'язав засудженого не виїжджати за межі України на постійне проживання без дозволу кримінально-виконавчої інспекції, повідомляти кримінально-виконавчу інспекцію про зміну місця проживання, періодично з'являтися для реєстрації в органи кримінально-виконавчої інспекції.

Згідно з поданням інспектора Ялтинського МВ КВІ УДПтСУ в АР Крим та м. Севастополя Левченко-Кочеткової А.М., засуджений ОСОБА_2 в період іспитового строку систематично, без поважних причин, не з`являвся на реєстрацію в кримінально-виконавчу інспекцію, чим порушив порядок і умови відбування покарання. Так, засуджений без поважних причин не з`явився до кримінально-виконавчої інспекції у встановлені дні на реєстрацію: 27.09.2013 року, 04.10.2013 року, 21.10.2013 року.

У судове засідання засуджений не з`явився, повідомлявся належним чином.

Інспектор Ялтинського МВ КВІ УДПтСУ в АР Крим та м. Севастополя Левченко-Кочеткова А.М. у судовому засіданні своє подання підтримала, проте пояснила, що саме сьогодні в Алуштинському міському суді розглядається кримінальне провадження за обвинуваченням ОСОБА_2, в межах вказаного кримінального провадження йому обраний запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Прокурор у судовому засіданні вирішення подання залишив на розсуд суду.

Судом встановлено, що 16.10.2013 року відносно ОСОБА_2 обрана міра запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою у межах кримінального провадження за підозрою у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 309 КК України. 19.11.2013 року Алуштинським міським судом АР Крим ОСОБА_2 засуджено до позбавлення волі на певний строк, та призначено покарання з урахуванням вироку Алуштинського міського суду від 22.07.2013 року. Останнього разу - 21.10.2013 року ОСОБА_2 не з`явився на реєстрацію до органів кримінально-виконавчої інспекції, оскільки знаходився під вартою.

Аналізуючи вказані обставини суд вважає подання інспектора Ялтинського МВ КВІ УДПтСУ в АР Крим та м. Севастополі Левченко-Кочеткової А.М. не підлягає задоволенню, оскільки у ситуації, що склалася, не має сенсу.



Керуючись пунктом 8 частини 1 статті 537 КПК України, суд


у х в а л и в:


У задоволенні подання інспектора Ялтинського МВ КВІ УДПтС України в АР Крим Левченко-Кочеткової А.М. про скасування звільнення від відбування покарання з випробуванням засудженого ОСОБА_2 та направлення його в місця позбавлення волі у відповідності до вироку Алуштинського міського суду АР Крим від 22.07.2013 року, відмовити.

Ухвала може бути оскаржена до Апеляційного суду АР Крим протягом семи днів з моменту її проголошення.


Головуючий І.П.Шустова.








































Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація