Судове рішення #33534709



Справа 712/11590/13-ц

Провадження № 2/712/3271/13

Р І Ш Е Н Н Я

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

13 листопада 2013 року Соснівський районний суд м. Черкаси в складі:

головуючого судді - Кальчук А.П.

при секретарі - Шмагайло Н.В.

розглянувши у відкритому судовому засіданні цивільну справу за позовом Черкаського державного житлово-побутового підприємства « Житлосервіс» Державної будівельної корпорації «Укрбуд» до ОСОБА_1 про визнання особи такою, що втратила право користування жилим приміщенням, -

ВСТАНОВИВ:

Позивач звернувся з позовом до ОСОБА_1 про визнання особи такою, що втратила право користування жилим приміщенням, в обґрунтування своїх вимог вказував, що місце проживання відповідача було зареєстровано за адресою: ІНФОРМАЦІЯ_1, кім.104.

Згідно доповідної коменданта гуртожитку від 13 вересня 2013 року відповідач за вказаною адресою не проживає з 02 січня 2002 року.

Просив визнати відповідача таким, що втратив право користування кімнатою № 104 в будинку № 12 по вул.. Хоменка в м. Черкаси та зобов»язати відділ у справах громадянства і реєстрації фізичних осіб Соснівського РВ УМВС України в Черкаській області провести зняття відповідача з реєстрації.

Представник позивача в судовому засіданні позов підтримав, просив задоволити.

Відповідач в судове засідання не з»явився, причини неявки суду не повідомив, про час та місце судового засідання повідомлявся належним чином. Зі згоди позивача суд ухвалює рішення при заочному розгляді справи, що відповідає вимогам ст. 224 ЦПК України.

Заслухавши пояснення представника позивача, дослідивши матеріали справи, суд вважає, що позов підлягає до задоволення.

          Судом встановлені наступні факти та відповідні їм правовідносини.

Згідно довідки, виданої Черкаським державним ЖПП «Житлосевіс», ОСОБА_1

Павлович зареєстрований в кім. № 104, буд. 12 по вул. Хоменка в м. Черкаси.

Факт відсутності відповідача в кімнаті № 104, буд. 12 по вул.. Хоменка в м. Черкаси

підтверджується доповідною коменданта гуртожитку від 13 вересня 2013 року, в якій значиться, що відповідач за вказаною адресою не проживає з 02 січня 2002 року.

Згідно ст. 71 Житлового Кодексу України при тимчасовій відсутності наймача або членів його сім»ї за ними зберігається жиле приміщення протягом шести місяців.

          Відповідно до ст. 72 Житлового Кодексу України визнання особи такою, що втратила право користування жилим приміщенням внаслідок відсутності цієї особи понад встановлені строки провадиться у судовому порядку. Суд вважає, що необхідно визнати відповідача таким, що втратив право на користування житловим приміщенням.

          На підставі викладеного, керуючись ст. ст. 71, 72 ЖК України, ст. ст. 3, 10, 11, 60, 213-215, 224 ЦПК України, -

ВИРІШИВ:

Позов Черкаського державного житлово-побутового підприємства « Житлосервіс» Державної будівельної корпорації «Укрбуд» до ОСОБА_1 про визнання особи такою, що втратила право користування жилим приміщенням.

Визнати ОСОБА_1 таким, що втратив право користування житловим приміщенням – а саме: кімнату № 104 в буд. № 12 по вул.. Хоменка в м. Черкаси.

Зобов»язати відділ у справах громадянства і реєстрації фізичних осіб Соснівського РВ УМВС України в Черкаській області провести зняття відповідача з реєстрації ОСОБА_1 із кімнати № 104 в будинку № 12 по вул.. Хоменка в м. Черкаси.

Рішення може бути оскаржене до апеляційного суду Черкаської області через суд першої інстанції шляхом подачі в 10-денний строк з дня проголошення рішення апеляційної скарги.

Заочне рішення може бути переглянуте судом за заявою відповідача, поданою протягом 10 днів з дня отримання копії рішення.


Головуючий:









Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація