Судове рішення #33447762

           Справа № 406/8443/13

Провадж. № 2/406/2993/13.


Р І Ш Е Н Н Я

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И


12 листопада 2013 року. Алчевський міський суд Луганської області

в складі : головуючого судді Карпенко С.Ф.

при секретарі Харченко Ю.В.

розглянувши у зачному судовому засіданні у залі суду в м.Алчевську цивільну справу за позовом КТП «Алчевськтеплокомуненерго» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості, -


В С Т А Н О В И В :


Позивач КТП «Алчевськтеплокомуненерго» звернувся до суду з вищевказаним позовом посилаючись на слідуючи обставини.

Відповідач мешкає у АДРЕСА_1, але не сплачує комунальні послуги за користування опаленням, у зв’язку з чим виникла заборгованість, яка з листопада 2011 року по жовтень 2013 року складає 2652 грн. 42 коп. 10 листопада 2011 року між позивачем та відповідачем було укладено договір № 726 про реструктуризацію. Згідно умов договору відповідачу надавалась розстрочка у погашені заборгованості по оплаті за теплопостачання. Відповідачем не виконувались умови договору, тому позивач був змушений звернутися до суду з заявою про стягнення заборгованості.

17 грудня 2012 року Алчевським міським судом видано судовий наказ № 2н-1497/12 про стягнення на користь КТП «Алчевськтеплокомуненерго» заборгованості в сумі 2765 грн. 27 коп. за спожиту теплову енергію. Але відповідач не був згоден з судовим наказом та надіслав заяву про скасування судового наказу. Ухвалою від 04 січня 2013 року заява відповідача була задоволена та судовий наказ було скасовано. Від добровільного відшкодування заборгованості відповідач ухиляється.

Тому позивач звернувся до суду та просить стягнути з відповідача на його користь заборгованість з урахування інфляційних процесів та суми 3% річних в сумі 2854 грн. 21 коп., та витрати на оплату судового збору в сумі 229 грн. 40коп.

У судове засідання представник позивача не з'явився, суду завчасно надав заяву в якій підтримав позовні вимоги, просив справу розглянути у його відсутність.

Відповідач у судове засідання не з’явився, суду надав заяву в якій позовні вимоги визнав в повному обсязі, просив справу розглянути у його відсутність.

Суд, дослідивши матеріали справи, вважає, що позов підлягає задоволенню з наступних підстав.

Відповідно до ст.68 ЖК України та ст.257 ЦК України наймач та члени його сім’ї зобов’язани своєчасно вносити комунальні платежі.

У судовому засіданні встановлено, що відповідач мешкає у АДРЕСА_1. Заборгованість з оплати за опалення за період з листопада 2011 року по жовтень 2013 складає: 2652 грн. 42 коп. – заборгованість за теплову енергію, 42 грн. 41 коп. – інфляційні нарахування, 159 грн. 38 коп. – 3% річних (а.с.7).

10 листопада 2011 року між позивачем та відповідачем було укладено договір № 726 про реструктуризацію (а.с.6). Згідно умов договору відповідачу надавалась розстрочка у погашені заборгованості по оплаті за теплопостачання.

17 грудня 2012 року Алчевським міським судом видано судовий наказ № 2н-1497/12 про стягнення на користь КТП «Алчевськтеплокомуненерго» заборгованості в сумі 2765 грн. 27 коп. за спожиту теплову енергію. Але відповідач не був згоден з судовим наказом та надіслав заяву про скасування судового наказу. Ухвалою від 04 січня 2013 року (а.с.5) заява відповідача була задоволена та судовий наказ було скасовано. Від добровільного відшкодування заборгованості відповідач ухиляється.

Тобто, вказані у позові обставини знайшли своє підтвердження, відповідач користуються послугами з опалювання, але не сплачує ці послуги, позовні вимоги необхідно задовольнити.

Згідно ст.ст.81,88 ЦПК України з відповідача на користь позивача підлягають стягненню витрати на оплату судового збору у розмірі 229 грн. 40 коп.


Керуючись ст.ст. 10, 11, 60, 81, 88, 212-215, 224-233 ЦПК України, ст.68 ЖК України, ст.257 ЦК України, суд, -


В И Р І Ш И В:


Позов КТП «Алчевськтеплокомуненерго» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості задовольнити.

Стягнути з ОСОБА_1 (паспортні данні та іпн. в справі відсутні) на користь КТП „АТКЕ”( р/рахунок № 2603913423066 АБ «Укргазбанк», МФО 320478, код 02132266) заборгованість за спожиту теплову енергію у сумі 2652 (дві тисячі шістсот п’ятдесят дві) грн. 42 коп. та витрати на оплату судового забору в сумі 229 (двісті двадцять дев’ять) грн. 40 коп.

Стягнути з ОСОБА_1 (паспортні данні та іпн. в справі відсутні) на користь КТП „АТКЕ”( р/рахунок № 26008423066 АБ «Укргазбанк», МФО 320478, код 02132266)суму, на яку збільшився борг в наслідок інфляційних процесів, в розмірі 42 (сорок дві) грн. 41 коп. та суму трьох відсотків річних в розмірі 159 (сто п’ятдесят дев’ять) грн. 38 коп.

Рішення набирає законної сили після закінчення десятиденного строку на апеляційне оскарження.


Рішення може бути оскаржене позивачем до апеляційного суду Луганської області через Алчевський міський суд протягом 10 днів з дня його проголошення.

Суддя: Карпенко С.Ф.




Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація