Справа №2-146/08
ЗАОЧНЕ РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
14 січня 2008 року Слов'янський міськрайонний суд Донецької області в складі:
Головуючого судді Музиканта С. Л.
при секретарі Гречко О.О.
розглянув у відкритому судовому засіданні в залі суду м. Слов'янська справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу, -
ВСТАНОВИВ:
У Слов'янський міськрайонний суд звернулася ОСОБА_1 з позовом до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу зареєстрованого між ними 2 серпня 1997 року відділом РАЦС по ОСОБА_3 Слов'янського міськрайонного управління юстиції Донецької області, актовий запис № 389.
Позивачка в судове засідання не з'явилася, направивши в суд лист з проханням розглянути дану справу в її відсутність, указавши при цьому, що позовні вимоги підтримує цілком і просить їх задовольнити.
Відповідач про час і місце судового засідання повідомлявся належним чином, причину своєї неявки суду не повідомив. Зі згоди позивача суд ухвалює рішення при заочному розгляді справи, що відповідає положенням ст. 224 ЦПК.
Суд, вислухавши пояснення позивачки, дослідивши матеріали справи, приходить до переконання, що: позов ОСОБА_1 до ОСОБА_2, про розірвання шлюбу підлягає задоволенню.
Так у ході судового засідання достовірно було встановлено, що: сторони 2 серпня 1997 року відділом РАЦС по ОСОБА_3 Слов'янського міськрайонного управління юстиції Донецької області, актовий запис № 389 зареєстрували шлюб між собою. Шлюб перший. Подружжя ОСОБА_2 від спільного шлюбу дітей не має. Фактичні шлюбні відносини між собою сторони припинили. Разом вони не проживають з 2006 року, оскільки між ними часто відбувались сварки і склались неприязні відносини. На примирення позивачка не згодна.
Приймаючи в увагу, що збереження родини ОСОБА_2 надалі не можливо, їх шлюб варто розірвати.
На підставі викладеного, керуючись ст. ст. 110, 112 СК України, ст. ст. 10, 11, 14, 60, 209, 212-215, 224-226 ЦПК України, суд -
2
ВИРІШИВ:
Шлюб, зареєстрований 2 серпня 1997 року відділом РАЦС по ОСОБА_3 Слов'янського міськрайонного управління юстиції Донецької області, актовий запис № 389 між ОСОБА_2 (до шлюбу Неп'яновою ) ОСОБА_4 і ОСОБА_2 - розірвати.
При видачі свідоцтва про розірвання шлюбу стягнути з ОСОБА_2 17 гривень у доход держави.
ОСОБА_1 від сплати грошових сум звільнити.
Рішення може бути оскаржене в судову палату по цивільних справах апеляційного суду Донецької області, через Слов'янський міськрайонний суд, протягом десяти днів з дня проголошення рішення, шляхом подачі заяви про апеляційне оскарження рішення. Апеляційна скарга на рішення суду, подається протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження, з направленням її копії в апеляційну інстанцію або в порядку ч. 4 ст. 295 ЦПК України.
Заочне рішення може бути переглянуте судом, що його ухвалив, за письмовою заявою відповідача, поданою протягом десяти днів з дня отримання його копії.
- Номер: 2-во/638/286/16
- Опис:
- Тип справи: на заяву у цивільних справах (2-сз, 2-р, 2-во, 2-др, 2-зз,2-і)
- Номер справи: 2-146/08
- Суд: Дзержинський районний суд м. Харкова
- Суддя: Музикант С.Л.
- Результати справи: виправлення описок та арифметичних помилок у судовому рішенні
- Етап діла: Розглянуто
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 20.07.2016
- Дата етапу: 26.07.2016
- Номер: 6/516/16/21
- Опис:
- Тип справи: на клопотання, заяву, подання у порядку виконання судового рішення та рішення іншого органу (посадової особи) в цивільній справі
- Номер справи: 2-146/08
- Суд: Теплодарський міський суд Одеської області
- Суддя: Музикант С.Л.
- Результати справи:
- Етап діла: Зареєстровано
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 25.08.2021
- Дата етапу: 25.08.2021
- Номер: 2/286/797/24
- Опис: визнання права власності на земельну ділянку
- Тип справи: на цивільну справу (позовне провадження)
- Номер справи: 2-146/08
- Суд: Овруцький районний суд Житомирської області
- Суддя: Музикант С.Л.
- Результати справи:
- Етап діла: Зареєстровано
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 20.12.2007
- Дата етапу: 20.12.2007