Судове рішення #33172660


Справа № 413/5650/13-ц

Провадження № 2/413/1974/13

Р І Ш Е Н Н Я

Іменем України

22 жовтня 2013 року                                                                                

Краснолуцького міський суд Луганської області у складі: головуючого - судді Бєляєвої Л.О., при секретарі Дворових Т.В.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду м. Красний Луч Луганської області цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до Відокремленого підрозділу шахта «Міусинська» Державного підприємства «Донбасантрацит» про стягнення заборгованості по побутовому вугіллю,-


Встановив:


Позивач звернувся в суд з позовом про стягнення вугілля, та зазначив, що він знаходився у трудових відношеннях з підприємством відповідачем, та є вуглеотримувачем. Однак відповідач вчасно не вивозить вугілля, посилаючись на відсутність побутового вугілля на підприємстві, у зв'язку із чим утворилася заборгованість по побутовому вугіллю за період з І та ІІ півріччя 2009 року, за І та ІІ півріччя 2010 року, за І півріччя 2011 року, та ІІ півріччя 2012 року, всього 17700 кг. Позивач просить стягнути заборгованість по побутовому вугіллю в розв кількості 17700 кг.

Позивач ОСОБА_1 у судове засідання не з*явився, але надав суду заяву про розгляд справи за його відсутністю. На позовних вимогах наполягає.

Представник відповідача у судове засідання не з*явився, але надав суду заяву про розгляд справи за його відсутністю. Позовні вимоги визнає в повному обсязі.

Відповідно до ст. 197 ч. 2 ЦПК України у разі неявки в судове засідання всіх осіб, які беруть учать у справі, чи в разі якщо відповідно до положень ЦПК України розгляд справи здійснюється судом за відсутністю осіб, які беруть участь у справі, фіксування судового процесу за допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснюється.

Суд, дослідивши письмові матеріали справи, дійшов висновку про задоволення позовних вимог з наступних підстав.

Так, судом встановлено, що ОСОБА_1 знаходився у трудових відношеннях з підприємством відповідачем, звільнився з підприємства у 2011 році, що підтверджується записами у трудовій книжці позивача, та довідкою адміністрації ВП ш. Міусинська, та є вуглеотримувачем

На теперішній час позивач є пенсіонер.

Відповідно до довідки № 155, дійсно створилась заборгованість по отриманню побутового вугілля за період І півріччя 2009 року – 2950 грн., ІІ півріччя 2009 року – 2950 кг, за І півріччя 2010 року – 2950 кг, за ІІ півріччя 2010 року – 2950 кг, за І півріччя 2011 року – 2950 грн., за ІІ півріччя 2012 року – 2950 кг, всього 17700 кг. Останній раз вугілля вивозилось за І півріччя 2013 року 04.03.2013 року.

Згідно ст.43 Гірничого Закону України відповідач зобов'язаний забезпечувати побутовим вугіллям у кількості, передбаченого законодавством.

Довідка квартального комітету № 47 Краснолуцької міської ради Луганської області від 04.08.2013 року свідчить про те, що позивач проживає у житловому будинку за адресою: м. Красний Луч, вул. 3 Проїзд, 5, має опалення пічне, у будинку газового опалення не мається. Позивач мешкає з дружиною ОСОБА_2

Тому, суд, вважає необхідним стягнути з відповідача на користь позивача заборгованість по побутовому вугіллю відповідно до довідки у кількості 17700 кг, тому що відповідач порушив умови колективного договору між адміністрацією ВП ш. Міусинська та трудовим колективом.

Крім того, суд вважає за необхідне стягнути з відповідача на користь держави судовий збір у розмірі 229,40 грн.

Керуючись ст. 43 Гірничого Закону України, ст.ст.10,14,57,79,187,197,213-215 ЦПК України, суд-


Вирішив:


Позовні вимоги ОСОБА_1 до Відокремленого підрозділу шахта «Міусинська» Державного підприємства «Донбасантрацит» про стягнення заборгованості по побутовому вугіллю задовольнити.


Стягнути з Відокремленого підрозділу шахта «Міусинська» Державного підприємства «Донбасантрацит» на користь ОСОБА_1 заборгованість по побутовому вугіллю в кількості 17700 кг, а саме за період: І півріччя 2009 року – 2950 грн., ІІ півріччя 2009 року – 2950 кг, за І півріччя 2010 року – 2950 кг, за ІІ півріччя 2010 року – 2950 кг, за І півріччя 2011 року – 2950 грн., за ІІ півріччя 2012 року – 2950 кг.


Стягнути з Відокремленого підрозділу шахта «Міусинська» Державного підприємства «Донбасантрацит» на користь держави судовий збір в сумі 229,40 грн.


Рішення може бути оскаржене в апеляційному порядку до апеляційного суду Луганської області через суд першої інстанції – Краснолуцький міський суд Луганської області шляхом подачі апеляційної скарги на рішення суду протягом десяти днів з дня його проголошення.


Особи, які брали участь у справі, але не були присутні у судовому засіданні під час проголошення судового рішення, можуть подати апеляційну скаргу протягом десяти днів з дня отримання копії цього рішення.




Головуючий:




Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація