Судове рішення #33172586


Справа № 413/4860/13-ц

Провадження № 2/413/1712/13

Р І Ш Е Н Н Я

Іменем України

(вступна та резолютивна частини)

24 жовтня 2013 року                                                                                 

Краснолуцький міський суд Луганської області

у складі: головуючого – судді Бєляєвої Л.О.,

при секретарі Дворових Т.В.,

за участю представника

відповідача ОСОБА_1,

розглянувши у відкритому судовому засіданні залі суду в м. Красний Луч Луганської області цивільну справу за позовом ОСОБА_2 до Державного підприємства «Донбасантрацит» в особі відокремленого підрозділу шахта «Міусинська» про стягнення середнього заробітку за час затримки розрахунку та моральної шкоди,


в с т а н о в и в :


Зважаючи на складність у викладені повного тексту рішення суду, пов'язаного з потребою у наведені доводів та міркувань, суд вважає на необхідне проголосити його вступну та резолютивну частини.

На підставі викладеного, ст. 10, 11, 197, 209, 212, 214-215 ЦПК України, ст. 43 Конституції України, ст.23 Загальної декларації прав людини, ст. 117,237-1 КЗпП України, постановою Пленуму Верховного суду України від 24.12.1999р. № 13 “Про практику застосування судами законодавства про оплату праці ”, суд

В И Р І Ш И В :


Позовні вимоги ОСОБА_2 до Державного підприємства «Донбасантрацит» в особі відокремленого підрозділу шахта «Міусинська» про стягнення середнього заробітку за час затримки розрахунку та моральної шкоди задовольнити повністю.


Стягнути з Державного підприємства «Донбасантрацит» в особі відокремленого підрозділу шахта «Міусинська» на користь ОСОБА_2 середній заробіток за час затримки остаточного розрахунку в сумі 10 560 грн. 20 грн., та 1000 грн., як відшкодування моральної шкоди.


Стягнути з Державного підприємства «Донбасантрацит» в особі відокремленого підрозділу шахта «Міусинська» судовий збір на користь держави в сумі 229 грн. 40 коп.


Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом десяти днів з дня його проголошення.

Особи, які брали участь у справі, але не були присутні в судовому засіданні під час проголошення судового рішення, можуть подати апеляційну скаргу протягом 10 днів з дня отримання копії цього рішення. Апеляційна скарга подається до Апеляційного суду Луганської області через Краснолуцький міський суд.


Головуючий:


Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація