Справа №3-46812/2008
П О С Т А Н О В А
І м е н е м У к р а ї н и
28 листопада 2008 року м. Кіровоград
Суддя Кіровського райсуду м. Кіровограда Завгородній Є.В, розглянувши матеріали про притягнення до адміністративної відповідальності гр. ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 року народження, проживаючої в АДРЕСА_1 , працюючої ІНФОРМАЦІЯ_2 ,
за ч. 2 ст. 122 КУпАП , -
В С Т А Н О В И В :
20.10.2008 року о 17 год 30 хв. гр. ОСОБА_1 , керуючи т.з. БМВ д.н. НОМЕР_1 по вул. Леніна в м. Кіровограді порушила вимоги дорожнього знаку «В»їзд заборонено», чим скоїла правопорушення, передбачене ч. 2 ст. 122 КУпАП.
Як вбачається з матеріалів справи, ОСОБА_1 вину за скоєне адміністративне правопорушення визнала.
Дослідивши матеріали справи, суддя при призначенні покарання, враховує характер і ступінь тяжкості скоєного проступку, обставини, які обтяжують та пом'якшують відповідальність та визнає винним у вчиненні правопорушення та підлягає відповідальності за ст. 122 ч.2 КУпАП у вигляді попередження.
Керуючись ст. ст. 8, 283-284, 289 КУпАП, -
П О С Т А Н О В И В:
Гр. ОСОБА_1 визнати винною у скоєнні правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 122 КУпАП та накласти стягнення у вигляді попередження.
Постанову може бути оскаржено апеляційному порядку протягом 10 днів.
Суддя Завгородній Є.В.