Судове рішення #32984472

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

73000, м. Херсон, вул. Горького, 18

тел. /0552/ 49-31-78, 42-06-22, 32-11-36

_____________________________________________________________________________

УХВАЛА

про порушення справи


"30" жовтня 2013 р. Справа № 923/1487/13

Суддя господарського суду Херсонської області Людоговська В.В., розглянувши матеріали

за заявою: Публічного акціонерного товариства "Херсонська теплоелектроцентраль", м.Херсон

до: Фізичної особи-підприємця ОСОБА_1, м.Херсон

про стягнення 10 786 грн. 92 коп.

Визнав їх достатніми для прийняття позовної заяви до розгляду та керуючись статтями 61, 64, 65, 86 ГПК України,


у х в а л и в:


1. Прийняти позовну заяву та порушити провадження у справі.

2. Призначити справу до розгляду в засіданні господарського суду на "14" листопада 2013 р. о 10:00 за адресою: м. Херсон, вул. Горького, 18 кабінет № 326.

3. Явку в засідання представників сторін з доказами про повноваження, визначеними ст. 28 ГПК України, визнати обов'язковою.

4. Зобов'язати сторони до 11.11.2013 року, через канцелярію господарського суду Херсонської області, з супровідним листом, подати:

Позивачу: оригінали доказів відправлення відповідачеві копії позовної заяви та доданих до неї документів;

Відповідачу: відзив на позов з документальним обґрунтуванням викладених в ньому обставин, направити його позивачу та докази такого надсилання надати суду, копії статутних та реєстраційних документів; договір міни від 05.08.2002 року.

5. Довести до відома сторін, що відповідно до п. 5 ст. 83 ГПК України за ненадіслання витребуваних судом документів чи відзиву на позов господарський суд вправі стягувати з винної сторони штраф у розмірі до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

6. Копію даної ухвали направити учасникам судового процесу.




Суддя В.В.Людоговська



Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація