Судове рішення #32965597


Справа № 214/8173/13-к

1-кп/214/484/13

У Х В А Л А

іменем України


29 жовтня 2013 року Саксаганський районний суд м.Кривого Рогу в складі:

головуючого судді Ковтун Н.Г.

при секретареві Троценко О.М.

за участю прокурора Кривдюка С.В.

розглянувши заяву про самовідвід судді Саксаганського районного суду м.Кривого Рогу Ткаченка А.В. по розгляду кримінального провадження стосовно обвинуваченого ОСОБА_2 за ч.1 ст.185 КК України, суд-


У С Т А Н О В И В:


24 жовтня 2013 року до Саксаганського районного суду м.Кривого Рогу надійшов обвинувальний акт стосовно обвинуваченого ОСОБА_2 за ч.1 ст.185 КК України.

У відповідності до ст.. 35 КПК України було проведено автоматизований розподіл даного провадження, яке було передано для розгляду судді Ткаченку А.В.

22 жовтня 2013 року суддею Ткаченком А.В. було заявлено самовідвід з посиланням на ч.1 ст.76 КПК України оскільки в ході розгляді справи з'ясувалась обставина, що унеможливлює участь судді у провадженні,а саме, те що він приймав рішення в кримінальному провадженні в ході досудового слідства.

Прокурор вважає, що заява про самовідвід судді обґрунтована та підлягає задоволенню.

Обвинувачений , потерпілий в судове засідання не з'явились.

Вивчивши заяву, обставини на які посилається суддя, матеріали провадження, вислухавши думку прокурора, суд вважає, що заява про самовідвід підлягає задоволенню з наступних підстав:

Згідно ч.1 ст. 76 КПК України суддя, який брав участь у кримінальному провадженні під час досудового розслідування, не має права брати участь у цьому ж провадженні в суду першої, апеляційної і касаційної інстанції, при перегляді судових рішень Верховним судом України або за нововиявленими обставинами.

Як вбачається Рєстру досудового розслідування, слідчим суддею Ткаченком А.В. приймались рішення про тимчасовий доступ до документів.

Ця обставина унеможливлює участь судді при розгляді кримінального провадження в суді першої інстанції, тому суд вважає заяву про самовідвід обґрунтованою.

На підставі вищевикладеного, керуючись ст. 76 ч.1, 81 КПК України,-


У X В А ЛИВ:


Заяву про самовідвід судді Ткаченка А.В. по кримінальному провадженню стосовно обвинуваченого ОСОБА_2 за ч.1 ст.185 КК України - задовольнити.

Ухвала оскарженню не підлягає.


Суддя Ковтун Н.Г.



Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація