ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ
УХВАЛА
10.07.06 | Справа №7/118-06(7/87-06). |
За позовом Прокуратури Великописарівського району в інтересах держави в особі Великописарівської районної державної адміністрації Сумської області
До відповідача: Комунального підприємства «Регіональний фонд підтримки розвитку агропромислового комплексу Сумської обласної ради Сумської обласної ради»
Про стягнення 5250 грн.62 коп.
СУДДЯ ГОРДІЄНКО М.І.
За участю представників сторін:.
Від позивача: не з‘явився
Від відповідача: не зявився
Суть спору: Прокурор просить стягнути на користь позивача з відповідача суму боргу в розмірі 5250 грн.62 коп.
Відповідач та позивач в судове засідання не з‘явились, пояснень по суті справи не надали.
Розглянувши матеріали справи, враховуючи, що для повного розгляду справи по суті необхідна явка обох сторін тому, суд вважає за доцільне відкласти розгляд справи.
Керуючись ст.ст. 77, 86 ГПК України, суд -
УХВАЛИВ:
1. Відкласти розгляд справи на 17.08. 2006р. на 10 год. 10 хв.
2. Відповідача зобовязати подати відзив на позовну заяву, з обґрунтуванням своєї позиції по справі.
3. Представникам позивача та відповідача для участі в судовому засіданні мати належні повноваження та документ, що засвідчує особу.
4. Явку представника позивача, відповідача, прокурора в судове засідання визнати обовґязковою !
СУДДЯ М.І.ГОРДІЄНКО