ЛЬВІВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД
79010, м.Львів, вул.Личаківська,81
_________________________________________________________________________________________________________
04.12.06 Справа № А-17/234
УХВАЛА
Суддя Львівського апеляційного господарського суду
Орищин Г.В. –доповідач у справі,
отримавши апеляційну скаргу державної податкової інспекції в Надвірнянському районі Івано-Франківської області, м.Надвірна (далі –ДПІ) № 6127/10/10 від 07.11.2006 р.
на постанову господарського суду Івано-Франківської області від 27.10.2006 року
у справі № А-17/234
за позовом відкритого акціонерного товариства „Нафтохімік Прикарпаття”, м.Надвірна (далі –ВАТ)
до відповідача ДПІ в Надвірнянському районі Івано-Франківської області, м.Надвірна
про визнання нечинними податкових повідомлень-рішень,
встановивши відповідність її вимогам ст.187 КАС України, з”ясував наступне:
Апеляційна скарга подана на постанову господарського суду Івано-Франківської області від 27.10.2006 р. у справі № А-17/234, якою задоволено позовні вимоги відкритого акціонерного товариства „Нафтохімік Прикарпаття”, м.Надвірна (далі –ВАТ), визнано нечинними податкові повідомленя-рішення ДПІ у Надвірнянському районі від 03.07.2006 р. №0000802301/1 та №0000792301/1; стягнено з державного бюджету на користь позивача 3,40 грн. судового збору.
Учасниками адміністративного процесу є позивач –ВАТ „Нафтохімік Прикарпаття” та відповідач –ДПІ в Надвірнянському районі.
Відповідач у справі подав апеляційну скаргу на згадану постанову господарського суду, оскільки, на думку скаржника, постанова господарського суду є необ”єктивною, необґрунтованою та такою, що прийнята з порушенням норм матеріального та процесуального права. Зокрема, на його думку, нафтопродукти виготовлені ВАТ „Нафтохімік Прикарпаття” з давальницької сировини, власниками якої є ТзОВ „Ніфея” та ПФ „Ковач”, а тому, саме позивач, як виробник підакцизних товарів з давальницької сировини є платником акцизного збору до бюджету, єдиним об”єктом оподаткування якого є обсяги відвантажених підакцизних товарів, акцизний збір обчислюється у твердих ставках в євро з одиниці реалізованих (переданих, ввезених в Україну) товарів (продукції). У позивача є вихідні (базисні) дані для визначення суми податкового зобов”язання по акцизному збору, і саме він як платник акцизного збору, несе відповідальність за правильність обчислення, своєчасність стягнення та сплати акцизного збору до бюджету.
Враховуючи те, що в апеляційній скарзі відповідачем заявлено про бажання скаржника взяти участь в судовому засіданні, апеляційна скарга буде розглянута в судовому засіданні за участю представників сторін.
Окрім того, суд вважає за необхідне зобов’язати позивача подати заперечення на апеляційну скаргу, у відповідності до вимог ст.191 КАС України.
Керуючись, ст.ст. 165,189,190 п.п.6,7 р.VІІ Кодексу адміністративного
судочинства України, -
суддя У Х В А Л И В :
1. Відкрити апеляційне провадження у справі № А-17/234 за апеляційною
скаргою ДПІ у Надвірнянському районі № 6127/10/10 від 07.11.2006 р.
2. Позивачу –до 22.01.2007 року подати суду заперечення на апеляційну
скаргу.
3. Сторонам –повідомити суд про участь представників в судовому засіданні.
4. Направити дану ухвалу сторонам у справі, копію апеляційної скарги направити позивачу.
5. Ухвала оскарженню не підлягає.
Суд апеляційної інстанції інформує учасників адміністративного процесу про їх права і обов»язки, встановлені ст.ст. 49, 51 КАС України:
знати про дату, час і місце судового розгляду справи, про всі судові рішення, які ухвалюються у справі та стосуються іхніх інтересів; знайомитися з матеріалами справи; заявляти клопотання і відводи; давати усні та письмові пояснення, доводи та заперечення; подавати докази, брати участь у дослідженні доказів; висловлювати свою думку з питань, які виникають під час розгляду справи, задавати питання іншим особам, які беруть участь у справі, свідкам, експертам, спеціалістам, перекладачам; подавати заперечення проти клопотань, доводів і міркувань інших осіб; знайомитись з технічним записом та журналом судового засідання і подавати письмові зауваження до них; робити з матеріалів справи виписки, знімати копії з матеріалів справи, одержувати копії судових рішень; оскаржувати судові рішення у частині, що стосується їхніх інтересів; а також сторони можуть змінити підставу або предмет позову, збільшити або зменшити розмір позовних вимог або відмовитися від адміністративного позову в будь-який час до закінчення судового розгляду; визнати адміністративний позов повністю або частково; досягнути примирення на будь-якій стадії адміністративного процесу; користуватись іншими процесуальними правами, наданими КАС України.
Суддя-доповідач Г.В. Орищин