33ц-2710кс/2007
Апеляційний суд Донецької області
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
29 листопада 2007 року колегія суддів Судової палати у цивільних справах Апеляційного суду Донецької області в складі:
Круглікової К.С., Лоленко А.В., Біляєвої О.М.
розглянувши в попередньому судовому засіданні в м. Донецьку справу за позовом ОСОБА_1 до Закритого акціонерного товариства „А.Е.С. Київобленерго" про внесення змін до договору, за касаційною скаргою ОСОБА_1 на рішення Шевченківського районного суду м. Києва від 12 вересня 2005 року та ухвалу Апеляційного суду міста Києва від 07 лстопада 2005 року,
встановила:
В червні 2005 року позивач звернувся до суду з позовом до відповідача про внесення зміни до договору про користування електричною енергією щодо здійснення оплати спожитої електроенергії за розрахунковою книжкою.
Рішенням Шевченківського районного суду м. Києва від 12 вересня 2005 року в задоволенні позову відмовлено.
Ухвалою Апеляційного суду міста Києва від 07 листопада 2005 року рішення місцевого суду залишено без зміни.
У касаційній скарзі ОСОБА_1 просить скасувати рішення та ухвалу суду, вважає, що судом порушені норми матеріального та процесуального права.
Колегія суддів дійшла висновку, що підстав для перегляду рішення та ухвали суду відсутні, виходячи з наступного.
Відповідно до ч. 2 ст. 324 ЦПК України підставами касаційного оскарження є неправильне застосування судом норм матеріального права чи порушення норм процесуального права.
Згідно ст. 335 ЦПК України суд касаційної інстанції не може встановлювати або (та) вважати доведеними обставини, що не були встановлені в рішенні суду, чи відкинуті ним, вирішувати питання про достовірність того чи іншого доказу, про перевагу одних доказів над іншими.
Встановлено і це вбачається з матеріалів справи, що рішення та ухвала суду постановлені з додержанням судом першої та апеляційної інстанцій норм матеріального та процесуального права, а також відсутні передбачені ч.І ст. 338 ЦПК України підстави для обов'язкового скасування рішення та ухвали суду.
Наведені у касаційній скарзі доводи висновок суду апеляційної інстанції не спростовують.
Керуючись ст.ст. 332, 336 ЦПК України, колегія суддів Судової палати у цивільних справах Апеляційного суду Донецької області,-
ухвалила:
Касаційну скаргу ОСОБА_1 відхилити.
Ухвалу Апеляційного суду м. Києва від 7 листопада 2005 року залишити без змін.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Судді Апеляційного суду Донецької області:
К.С. Круглікова А.В. Лоленко
О.М. Біляєва