Справа № 422/4739/13-К
Провадження №1-В-422\808\2013
У Х В А Л А
27 серпня 2013 року смт.Комісарівка
Перевальський районний суд Луганської області
в складі: головуючого-судді: Іванова А.П.
при секретарі: Бандуркіній С.М.
представника органу, що
відає виконанням покарання: ОСОБА_1
засудженого: ОСОБА_2
розглянувши у виїзному судовому засіданні в приміщенні Комісарівської ВК-22 смт.Комісарівка Перевальського району Луганської області справу за поданням адміністрації Комісарівської ВК-22 про встановлення адміністративного нагляду відносно ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця ІНФОРМАЦІЯ_2, громадянина України, до арешту мешкав за адресою: м.Луганськ вул..Артемовського, будинок №08,
Раніше засуджений:
1) 12 вересня 2005року Жовтневим районним судом м.Луганська за ст..164 ч.1,75 КК України до 1 року обмеження волі з іспитовим строком 1рік
2) 07 жовтня 2010року Жовтневим районним судом м.Луганська за ст.309 ч.1, 75КК України до 1 року 6міс. позбавлення волі з іспитовим строком 1рік
Засуджений по даній справі: 10 червня 2011 року Артемівським районним судом м.Луганська за ст. 358ч2,358ч3,190ч2,309ч2,70ч4,71КК України до 2років 8міс. позбавлення волі.
Початок строку: 12 січня 2011 року
Кінець строку: 12 вересня 2013 року.
встановив :
Адміністрація виправної колонії №22 звернулась до Перевальського районного суду Луганської області з поданням про встановлення адміністративного нагляду відносно ОСОБА_2, мотивуючи його тим, що останній був засуджений до позбавлення волі за один із злочинів, пов’язаних з незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, та пропонує встановити щодо поведінки піднаглядного обмеження, передбачені ст.10 Закону України «Про адміністративний нагляд за особами, звільненими з місць позбавлення волі».
Представник адміністрація виправної колонії №22 в судовому засіданні підтримав подання, пославшись на обставини, викладені в ньому, та просив їх задовольнити.
Суд, заслухавши представника адміністрації, засудженого, дослідивши матеріали справи, приходить до висновку, що дане подання підлягає задоволенню, виходячи з наступного.
Відповідно до п. «г» ст.3 Закону України « про адміністративний нагляд за особами, звільненими з місць позбавлення волі» адміністративний нагляд встановлюється щодо осіб, засуджених до позбавлення волі за один із злочинів, пов’язаних з незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів.
За таких обставин, суд вважає подання обґрунтованим і таким, що підлягає задоволенню, оскільки ОСОБА_2 був засуджений вироком Артемівського районного суду м.Луганська за ст. 358ч2, 358ч3, 190ч2, 309ч2, 70ч4, 71КК України до 2років 8місяців позбавлення волі за злочин, пов'язаний з незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, а тому стосовно нього необхідно встановити адміністративний нагляд .
На підставі ст.3,5,6,10 Закону України«Про адміністративний нагляд за особами звільненими з місць позбавлення волі», керуючись 537-539 КПК України, суд,-
ухвалив :
Встановити стосовно ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, адміністративний нагляд терміном на 1 (один) рік з такими обмеженнями дій піднаглядного:.
- заборона виходу з будинку(квартири) після 22-00 годин до 05-00 години;
- заборона виїзду за межі району в особистих питаннях без дозволу керівництва органів внутрішніх справ за місцем проживання;
- реєстрація в органах внутрішніх справ за місцем проживання після звільнення 1 раз на місяць;
- заборона відвідування розважальних закладів(бари, кафе, дискотек), в яких здійснюється реалізація спиртних напоїв на розлив.
Термін адміністративного нагляду починається з дня оголошення особі ухвали про встановлення адміністративного нагляду.
Ухвала може бути оскаржена до апеляційного суду Луганської області протягом семи днів з дня її оголошення, через Перевальський районний суд Луганської області.
Головуючий суддя: ________________ А.П. Іванов