Судове рішення #32781783

ЗАЛІЗНИЧНИЙ РАЙОННИЙ СУД м. СІМФЕРОПОЛЯ

АВТОНОМНОЇ РЕСПУБЛІКИ КРИМ

95006, Україна, АР Крим, м. Сімферополь, вул. Хромченка, 6-а, тел./факс (0652) 22-82-68, inbox@zl.cr.court.gov.ua

Справа № 122/20694/13-а

Провадження по справі 2-а/122/380/13


У Х В А Л А

про залишення позовної заяви без руху

23 вересня 2013 року                                                                      м. Сімферополь

Суддя Залізничного районного суду м. Сімферополя Автономної Республіки Крим ОСОБА_1, розглянувши матеріали поданої у порядку адміністративного судочинства позовної заяви ОСОБА_2 про зобов’язання вчинити певні дії, -


В С Т А Н О В И В:


У вересні 2013 року ОСОБА_2 звернувся до суду у порядку адміністративного судочинства з вищенаведеною заявою.

Розглянувши матеріали заяви ОСОБА_2, приходжу до висновку про залишення її без руху з наступних причин:

Відповідно до положень частини 3 статті 106 КАС до позовної заяви додається документ про сплату судового збору, крім випадків, коли його не належить сплачувати.

Відповідно до положень пунктів 3-6 частини 1 статті 106 КАС України, у позовній заяві зазначаються ім'я (найменування) відповідача, посада і місце служби посадової чи службової особи, поштова адреса, а також номер засобу зв'язку, адреса електронної пошти, якщо такі відомі;

зміст позовних вимог згідно з частинами четвертою і п'ятою статті 105 цього Кодексу і виклад обставин, якими позивач обґрунтовує свої вимоги, а в разі подання позову до декількох відповідачів, - зміст позовних вимог щодо кожного з відповідачів;

у разі необхідності - клопотання про звільнення від сплати судового збору;

перелік документів та інших матеріалів, що додаються.

Згідно з положеннями частини 2 статті 106 КАС України, на підтвердження обставин, якими обґрунтовуються позовні вимоги, позивач надає докази, а в разі неможливості - зазначає докази, які не може самостійно надати, із зазначенням причин неможливості подання таких доказів.

Згідно з положеннями частини 3 статті 106 КАС України, до позовної заяви додаються її копії та копії всіх документів, що приєднуються до неї, відповідно до кількості відповідачів і третіх осіб, крім випадків подання адміністративного позову суб'єктом владних повноважень. Суб'єкт владних повноважень при поданні адміністративного позову зобов'язаний додати до позовної заяви доказ надіслання рекомендованим листом з повідомленням про вручення відповідачу і третім особам копії позовної заяви та доданих до неї документів. До позовної заяви додається також документ про сплату судового збору, крім випадків, коли його не належить сплачувати.

З матеріалів позовної заяви вбачається, що вищезазначені вимоги закону позивачем не виконані: не додано документ про сплату судового збору, або документи, які підтверджують право на звільнення від сплати судового збору; не зазначено ім'я (найменування) відповідачів, не додано перелік документів, які додаються до позовної заяви, не надано докази, якими позивач обґрунтовує свої вимоги. Крім того, якщо позивачем заявлено вимоги до ПФ України, ВДВС України, Залізничного районного суду м. Сімферополя, до позовної заяви повинні бути додані копії позовної заяви та всіх документів, що приєднуються до неї, відповідно до кількості відповідачів.

Відповідно до ч. 1 ст. 108 КАС України суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, встановлених статтею 106 цього Кодексу, постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху, у якій зазначаються недоліки позовної заяви, спосіб їх усунення і встановлюється строк, достатній для усунення недоліків. Копія ухвали про залишення позовної заяви без руху невідкладно надсилається особі, що звернувся із позовною заявою.

Керуючись статтями 106, 108, 158, 160, 165, 185-186 Кодексу адміністративного судочинства України, суддя, –


У Х В А Л И В:


Позовну заяву ОСОБА_2 про зобов’язання вчинити певні дії – залишити без руху та запропонувати позивачу усунути вищевказані недоліки в п’ятиденний строк з дня отримання ухвали.

У випадку не усунення зазначених недоліків у вказаний термін, адміністративний позов буде вважатися не поданим та повернутий позивачу.

Ухвала суду може бути оскаржено в апеляційному порядку до Севастопольського апеляційного адміністративного суду, шляхом подання особою, яка подала позовну заяву, апеляційної скарги протягом п’яти днів з дня проголошення ухвали через Залізничний районний суд м. Сімферополя Автономної Республіки Крим. Якщо ухвалу було постановлено без виклику особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п’яти днів дня отримання копії ухвали.


Суддя                                                                                          Домнікова М.В.

                                                                      



Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація