Судове рішення #32781057


СУДАЦЬКИЙ МІСЬКИЙ СУД АВТОНОМНОЇ РЕСПУБЛІКИ КРИМ

Справа 118/1878/13-цроку

У Х В А Л А

про залишення позовної заяви без руху


10 вересня 2013 року м. Судак

Суддя Судацького міського суду Автономної Республіки Крим Морозова Л.М., розглянувши позовну заяву ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу,

В С Т А Н О В И В:

ОСОБА_1 звернувся до суду з позовною заявою до ОСОБА_2, про розірвання шлюбу.

Зазначена позовна заява підлягає залишенню без руху за таких підстав.

Відповідно до положень пункту 2 частини 2 статті 119 ЦПК України позовна заява повинна містити: ім’я (найменування) позивача і відповідача, їх місце проживання (перебування) або місцезнаходження, поштовий індекс, номери засобів зв'язку, якщо такі відомі. Позивачем у позовній заяві не вказано ім’я позивача та відповідача, їх місце проживання (перебування) або місцезнаходження, поштовий індекс, номери засобів зв'язку, що не відповідає вимогам ст.119 ЦПК України

Також, відповідно до положень частини 5 статті 119 ЦПК України до позовної заяви додаються документи, що підтверджують сплату судового збору у розмірі, встановленому діючим законодавством, та згідно до ч.1 ст.120 ЦПК України позивач повинен додати до позовної заяви її копії та копії всіх документів, що додаються до неї, відповідно до кількості відповідачів і третіх осіб.

З 01 листопада 2011 року набрав чинності Закон України «Про судовий збір», який визначає правові засади справляння судового збору, платників, об’єкти та розміри ставок судового збору, порядок сплати, звільнення від сплати та повернення судового збору.

Позивачем судовий збір, який становить 114,70 грн., при подачі позовної заяви не сплачений. Підстав для звільнення від сплати судового збору, передбачених законом, позивачем не наведені, також ним не долучені до справи копії позовної заяви та копії всіх документів, що додаються до неї, відповідно до кількості відповідачів.

Відповідно до ст.121 ЦПК України позовна заява, подана без дотримання вимог, передбачених ст.ст. 119, 120 ЦПК України підлягає залишенню без руху з наданням строку для усунення недоліків.

Керуючись ст. 121 ЦПК України, суддя -

У Х В А Л И В:


Позовну заяву ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу – залишити без руху.

Встановити позивачу строк для усунення вказаних недоліків – п’ять днів з дня отримання позивачами копії ухвали.

Роз’яснити позивачу, що у випадку не усунення недоліків позовна заява буде вважатися неподаною та повернена позивачу.

Ухвала щодо сплати судового збору може бути оскаржена в апеляційному порядку через суд першої інстанції шляхом подачі апеляційної скарги в 5-денний строк з дня винесення ухвали. В іншій частині ухвала оскарженню не підлягає.


          Суддя: -



Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація