Судове рішення #32755507

У Х В А Л А


Справа № 116/357/13- ц

Провадження № 6/116/297/13


08.10.2013 року м. Сімферополь

суддя Сімферопольського районного суду АР Крим Хіневич А.М., розглянувши заяву представника позивача ПАТ «МТС Україна» - Гаєвської Т.І. про витребування відомостей по цивільній справі за позовною заявою ПАТ «МТС Україна» до ОСОБА_2 про стягнення суми

В С Т А Н О В И В:

Заочним рішенням Сімферопольського районного суду Автономної Республіки Крим від 14.03.2013 року позовні вимоги ПАТ «МТС» в особі Кримського територіального управління ПАТ «МТС Україна» задоволені. Стягнуто з ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженки м. Сімферополя, яка зареєстрована за адресою: АДРЕСА_1, на користь Приватного акціонерного товариства "МТС Україна" заборгованість за надані послуги мобільного зв'язку та безпровідного доступу до мережі Інтернет в сумі 170 гривень 81 копійка та штрафну санкцію за неналежне виконання умов договору в сумі 558 гривень 60 копійок, а всього 729 гривень 41 копійку. Стягнуто з ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, на користь Приватного акціонерного Товариства "МТС Україна" на відшкодування судових витрат 229 гривень 40 копійок.

07.10.2013 року представник позивача ПАТ «МТС Україна» - Гаєвська Т.І., яка діє на підставі довіреності, звернулася до Сімферопольського районного суду АР Крим з письмовими заявами про витребування індивідуального ідентифікаційного номеру платника податків боржника - ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1.

Виходячи з вимог п.3 ст.18 Закону України «Про виконавче провадження» відповідно до якої у виконавчому документі зазначаються індивідуальний ідентифікаційний номер стягувача та боржника (для фізичних осіб - платників податків) або номер і серія паспорта стягувача та боржника для фізичних осіб - громадян України, які через свої релігійні або інші переконання відмовилися від прийняття ідентифікаційного номера, офіційно повідомили про це відповідні органи державної влади та мають відмітку в паспорті громадянина України, наявність вказаної інформації є обов'язковою.

В зв'язку з чим, оскільки відповідно до вимог ст.137 ЦПК України, у випадках, коли щодо отримання доказів у сторін та інших осіб, які беруть участь у справі, є складнощі, суд за їх клопотанням зобов'язаний витребувати такі докази.

На підставі п.3 ст.18 Закону України «Про виконавче провадження», керуючись ст.137 ЦПК України,

У Х В А Л И В:

Витребувати з Державної податкової інспекції Сімферопольського району АР Крим відомості щодо індивідуального ідентифікаційного номеру платника податків - ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, зареєстрованої за адресою: АДРЕСА_1

Ухвала оскарженню не підлягає.


Суддя:





Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація