Справа № 122/19991/13-п
Провадження по справі 3/122/2049/13
П О С Т А Н О В А
05 вересня 2013 р. м. Сімферополь
Суддя Залізничного райсуду м. Сімферополя АР Крим ОСОБА_1, розглянувши справу про адміністративне правопорушення за ч.1 ст.160 КпАП України відносно ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженки ІНФОРМАЦІЯ_2, зареєстрованої у ІНФОРМАЦІЯ_3, проживаючої у ІНФОРМАЦІЯ_4, -
ВСТАНОВИВ:
ОСОБА_2 притягнута до адміністративної відповідальності за ст.160 ч.1 КпАП України за те, що 01 липня 2013 р., близько 12-30 годині, у невстановленому місці – на вул. Київська, 134 у м. Сімферополі, здійснювала торгівлю з рук квітами, на загальну суму 75 грн.
01 серпня 2013 р. справа про адміністративне правопорушення відносно ОСОБА_2 була повернута до Залізничного РВ СМУ ГУ МВС України в АР Крим для усунення виявлених недоліків та доставки порушника з матеріалами справи до суду.
04 вересня 2013 р. дана справа знов надійшла до суду, однак порушник до суду також не доставлена.
Відповідно до вимог ст.268 КпАП України, при розгляді справ про адміністративні порушення, передбачені ст.160 КпАП України, присутність особи, що притягається до адміністративної відповідальності є обов'язковою.
При таких обставинах справа про адміністративне правопорушення підлягає поверненню органу, що склав протокол, для встановлення місця проживання правопорушника і доставці її разом з матеріалами справи до суду.
Керуючись ст.268, 278 КпАП України, суд
ПОСТАНОВИВ:
Справу про адміністративне правопорушення відносно ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1 області направити начальникові Залізничного РВ СМУ ГУ МВС України в АР Крим для встановлення правопорушника і доставці її до суду з матеріалами справи.
Суддя -