Лутугинський районний суд Луганської області
Справа № 416/3667/13-п
Провадження № 3/416/930/13
ПОСТАНОВА
14 жовтня 2013 року суддя Лутугинського районного суду Луганської області Кутіщева Л.П., розглянувши матеріали, які надійшли від Лутугинського РВ ГУМВС Луганської області про притягнення до адміністративної відповідальності
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця ІНФОРМАЦІЯ_2, громадянина України, раніше протягом року не притягався до адміністративної відповідальності, учня ІНФОРМАЦІЯ_3, проживаючого: ІНФОРМАЦІЯ_4;
за ст. 175-1 ч.1 Кодексу України про адміністративні правопорушення,
В С Т А Н О В И В:
11 жовтня року о 08-00 годині неповнолітній ОСОБА_1 палив тютюнові вироби на території Лутугинського професійного ліцею, де робити це заборонено законом.
ОСОБА_1 вину у скоєні правопорушення, передбаченого ст. 175-1 ч.1 Кодексу України про адміністративні правопорушення, визнав, щиро розкаявся. Провина ОСОБА_1 підтверджується протоколом про адміністративне правопорушення № 280779 від 11 жовтня 2013року.
Враховуючи, що ОСОБА_1 є неповнолітнім, у відповідності зі ст..241 Кодексу України про адміністративні правопорушення до нього необхідно застосувати міру покарання у вигляді попередження.
На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 241, 283, 284 Кодексу України про адміністративні правопорушення,
П О С Т А Н О В И В :
Визнати ОСОБА_1 винним у скоєні правопорушення, передбаченого ст. 175-1 ч.1 Кодексу України про адміністративні правопорушення та призначити адміністративне стягнення у вигляді попередження.
Постанова може бути оскаржена в апеляційному порядку до апеляційного суду Луганської області через Лутугинський районний суд шляхом подачі апеляційної скарги в 10-денний строк з дня винесення постанови.
СУДДЯ: