Судове рішення #32651219

Справа № 286/4384/13-а

У Х В А Л А


15 жовтня 2013 року м. Овруч


Овруцький районний суд Житомирської області в складі:

головуючого судді Невмержицького С. С.

з секретарем Аврамчук Л. В.,

розглянувши заяву ОСОБА_1 про поновлення пропущеного строку для пред»явлення виконавчого листа до виконання , -


В С Т А Н О В И В:

Заявник звернувся до суду про поновлення пропущеного строку для пред'явлення до виконання виконавчого листа по справі № 2а-2683/11 за його позовом до Овруцького району електричних мереж ВАТ « Енергопостачальна компанія « Житомиробленерго» про зобов»язання провести донарахування доплати до заробітної плати, передбаченої ст.39 Закону України « Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», оскільки строк для пред»явлення виконавчого листа до виконання пропущено з поважної причини.

Сторони у судове засідання не з'явилися, однак їх неявка відповідно до ст. 261 КАС України не є перешкодою для розгляду справи.

Перевіривши матеріали справи, суд вважає, що заява підлягає задоволенню з таких підстав.

05.04.2011 року постановою Овруцького районного суду по справі № 2а-2683/11 зобов»язано Овруцький район електричних мереж ВАТ « Енергопостачальна компанія « Житомиробленерго» провести перерахунок ОСОБА_1 доплати громадянам, які працюють на територіях радіоактивного забруднення за період з 1 жовтня 2010 року по 28 лютого 2011 року в розмірі, визначеному ст. 39 Закону України « Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» , що дорівнює двом мінімальним заробітним платам щомісячно, пропорційно відпрацьованому часу і подати розрахункові документи до управління праці та соціального захисту населення Овруцької районної державної адміністрації.

Постанова набрала законної сили 25.04.2011 року.

28 лютого 2013 року ОСОБА_1 отримав виконавчий лист в якому вказано, що лист може бути пред'явлений до виконання протягом одного року, з наступного дня після набрання рішенням законної сили, до 26.04.2012 року.

Відповідно до ч. 1 ст. 261 КАС України стягувачам, які пропустили строк для пред'явлення виконавчого листа до виконання з причин, визнаних судом поважними, пропущений строк може бути поновлено.

Відповідно до п. 2 ч. 1 ст. 22 Закону України «Про виконавче провадження», виконавчі документи можуть бути пред'явлені до виконання протягом року, якщо інше не передбачено законом.

Відповідно до ч. 2 ст. 24 Закону України «Про виконавче провадження», стягувач, який пропустив строк пред»явлення виконавчого документа до виконання, має право звернутися із заявою про поновлення строку пред»явлення до суду, який видав виконавчий документ, або до суду за місцем виконання.






Заявник у своїй заяві просить поновити йому пропущений строк для пред»явлення до виконання виконавчого листа по справі №2а-2683/11, оскільки він не отримував постанову суду про наслідки розгляду її справи.

Докази у матеріалах справи, які б підтверджували повідомлення ОСОБА_1 про наслідки розгляду даної справи відсутні, відповідно необізнаність заявника з розглядом справи суд вважає поважною причиною пропуску строку для пред'явлення виконавчого листа до виконання, та приходить до висновку, що заява підлягає задоволенню.

Керуючись ст. 261 КАС України, суд,-


У Х В А Л И В:


Заяву задовольнити.

Визнати поважною причину пропуску строку для пред"явлення виконавчого листа по справі №2а-2683/11 до виконання .

Поновити строк для пред'явлення виконавчого листа виданого Овруцьким районним судом 28 лютого 2013 року по справі №2а-2683/11 за позовом ОСОБА_1 до Овруцького району електричних мереж ВАТ « Енергопостачальна компанія « Житомиробленерго» про зобов»язання провести донарахування доплати до заробітної плати, передбаченої ст.39 Закону України « Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», протягом року з дня набрання чинності цієї ухвали.

На ухвалу може бути подана апеляційна скарга через Овруцький районний суд в Житомирський апеляційний адміністративний суд протягом 5 днів з дня її проголошення.

Якщо ухвалу постановлено в письмовому провадженні або без виклику особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом 5 днів з дня отримання копії ухвали.



Суддя С. С. Невмержицький



Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація