Судове рішення #3263517
Справа 2-н-120/08 р

                                                                                                                        Справа 2-н-120/08 р.

 

                                                                                             

У  Х  В  А  Л  А

І М Е Н Е М     У К Р А Ї Н И

 

13 листопада 2008 року                                                                                             смт.Демидівка

 

            Суддя ОЛЕКСЮК А.О., розглянувши матеріали цивільної справи за заявою Закритого акціонерного товариства комерційний банк «ПриватБанк» (далі-ПриватБанк) про видачу судового наказу щодо стягнення з ОСОБА_1боргу згідно кредитного договору, -

В С Т А Н О В И Л А :

             ПриватБанк звернувся до суду з заявою про видачу судового наказу щодо стягнення з ОСОБА_1. боргу згідно кредитного договору в розмірі 5117 (п'ять тисяч сто сімнадцять)  гривень 4 копійки та судові витрати по справі.

            В заяві про видачу судового наказу заявник послався на ті обставини, що відповідно до укладеного договору б/н від 3 травня 2006 року ОСОБА_1 . отримав кредит у розмірі 5000,00 гривень зі сплатою відсотків за користування кредитом 36% на рік на суму залишку заборгованості за кредитом з кінцевим терміном повернення, що  відповідає строку дії картки.

Відповідно до п. 3.17. кредитного договору при наявності у Боржника заборгованності  по кредиту та процентах Банк має право на свій вибір: після закінчення строку вкладу, вклад і нараховані проценти перерахувати на карточний розрахунок Боржника або розірвати Договір, шляхом спрямування відповідного письмового повідомлення з зазначенням дати розірвання Договору.

Серед поданих заявником документів щодо стягнення з ОСОБА_1. боргу згідно  кредитного договору та судових витрат по справі доказів спрямування позичальнику повідомлення про дострокове розірвання Договору немає.

Відповідно до п.3 ч.2 ст. 98 ЦПК України у заяві про видачу судового наказу повинно бути зазначено крім вимог заявника і обставини, на яких вони ґрунтуються.

Відсутність зазначеного вище повідомлення не підтверджує викладені ПриватБанком у заяві обставини. 

  Згідно ст.. 121 ЦПК України позовна заява повинна відповідати вимогам, які передбачені ст. 119 та ст. 120 ЦПК України, зокрема до позовної заяви додаються документи, що підтверджують сплату судового збору та оплату витрат на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи.

            Відповідно до ч.1 ст.121 ЦПК України суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, викладених у ст. ст. 119 і 120 ЦПК України, або не сплачено судовий збір чи не оплачено витрати на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи, постановляє ухвалу,  про залишення заяви без руху і надає позивачу строк для усунення недоліків.

            Вище вказані вимоги законодавства застосовуються і до заяв про видачу судового наказу.

            На підставі вище викладеного, рахую за необхідне на підставі ст. 121 ЦПК України  заяву ПриватБанку про видачу судового наказу щодо стягнення боргу з ОСОБА_1 .  згідно кредитного договору  залишити без руху і надати заявнику  термін для виправлення недоліків.

На підставі наведеного, керуючись ст. ст.. 120 та 121 ЦПК України, -

 

У Х В А Л И Л А :

           

Заяву Закритого акціонерного товариства комерційний банк «ПриватБанк»  про видачу судового наказу щодо стягнення з ОСОБА_1боргу згідно кредитного договору залишити без руху і надати заявнику строк для усунення недоліків до 18 грудня  2008 року.

            Заяву про апеляційне оскарження ухвали суду першої інстанції може бути подано протягом п”яти днів з дня проголошення ухвали. Апеляційна скарга на ухвалу суду подається протягом десяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.

           

            Суддя: підпис

 

Голова Демидівського районного

                        С У Д У                                                                                 А.О.ОЛЕКСЮК

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація