Судове рішення #3258492


                                                                       

                                                 Справа № 2 - 3035

  2008 р.

      Р І Ш Е Н Н Я

                ІМЕНЕМ   УКРАЇНИ

 

«18» листопада 2008 р.  Корабельний районний суд м. Миколаєва

у складі: головуючого – судді      – Давченко Т.М.

 при  секретарі           – Кукумань В.С.



розглянувши у відкритому попередньому судовому засіданні в залі суду в м. Миколаєві цивільну справу за позовом ОСОБА_1  до ОСОБА_2  про розірвання шлюбу, -


Встановив:


Позивач звернувся до суду з позовом, у якому просить розірвати шлюб з відповідачем.

У попереднє судове засідання позивач не з’явився, надав заяву в якій вимоги вимоги позову підтримав та просив задовольнити і слухати справу за його відсутністю.

Відповідач в попереднє судове засідання не з’явилась, надала заяву в якій вимоги позову визнала та просила слухати справу за їй відсутність.

Вивчивши матеріали справи, судом установлені наступні факти та відповідні ним правовідносини.

Як вбачається з матеріалів справи ОСОБА_1 . зареєстрував шлюб з відповідачем 21.01.1984 року у Корабельному відділі реєстрації актів громадянського стану Миколаївського міського управління юстиції, запис акту НОМЕР_1 . Причиною розпаду сімї стало те, що між сторонами відсутні взаємопорозуміння по багатьом питанням подружнього життя, втрачено почуття любові та поваги. Позивач вважає збереження шлюбу неможливим, спору майнового характеру не має, сторони тривалий час не підтримує шлюбні стосунки.

На підставі викладеного у відповідності зі ст.ст. 104, 105, 110, 112, 114 СК України, суд дійшов висновку про те, що шлюб має бути розірваним, оскільки подальше сумісне проживання подружжя та зберігання шлюбу суперечать інтересам одного з них, що має суттєве значення. В зв’язку з наведеним, суд вважає за необхідне позов задовольнити, а шлюб між сторонами розірвати.

Згідно зі ст. 88 ЦПК України судовий збір сплачено у повному обсязі.

Керуючись ст.ст.8,14,209,212-215,226 ЦПК України, суд


Вирішив:


Розірвати шлюб між ОСОБА_1  та ОСОБА_2 , зареєстрований 21.01.1984 року у Корабельному відділі реєстрації актів громадянського стану Миколаївського міського управління юстиції, запис акту НОМЕР_1 .

Стягнути з ОСОБА_1  державне мито на користь держави у розмірі 8,50 гривень, ОСОБА_2  державне мито на користь держави у розмірі 8,50 гривень.

Рішення може бути оскаржене в апеляційному порядку через суд першої інстанції шляхом подачі позивачем в 10-денний строк з дня проголошення рішення заяви про апеляційне оскарження і поданням після цього протягом 20 днів апеляційної скарги або в порядку ч. 4 ст. 295 ЦПК України.





Суддя:

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація