Судове рішення #32574804

АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД

АВТОНОМНОЇ РЕСПУБЛІКИ КРИМ

__________________________________________________________________________________


№ провадження: 22-ц/190/6199/13Суддя-доповідач суду апеляційної інстанції:Філатова Є. В.


УХВАЛА

про відкриття апеляційного провадження


08 жовтня 2013 року суддя судової палати у цивільних справах Апеляційного суду Автономної Республіки Крим Філатова Є.В., вирішуючи питання про відкриття апеляційного провадження у цивільній справі за позовом ОСОБА_2 до ОСОБА_3 про стягнення суми боргу за договором позики, за апеляційною скаргою ОСОБА_3 на рішення Ялтинського міського суду Автономної Республіки Крим від 21 серпня 2013 року,


ВСТАНОВИВ :


Рішенням Ялтинського міського суду Автономної Республіки Крим від 21 серпня 2013 року позов ОСОБА_2 до ОСОБА_3 про стягнення суми боргу за договором позики задоволено.

Не погодившись з рішенням суду ОСОБА_3 звернулась з апеляційною скаргою, в якій просить рішення скасувати, в позові відмовити.

Відповідно до частини 1 статті 294 Цивільного процесуального кодексу України апеляційна скарга на рішення суду подається протягом десяти днів з дня його проголошення. Особи, які брали участь у справі, але не були присутні у судовому засіданні під час проголошення судового рішення, можуть подати апеляційну скаргу протягом десяти днів з дні отримання копії цього рішення.

Враховуючи, що рішення ухвалено - 21.08.2013 року без участі апелянта (арк.41), отримано ОСОБА_3 - 27.08.2013 року (арк.46), апеляційна скарга відправлена поштою - 05.09.2013 року (арк.53), вважаю, що строк на апеляційне оскарження апелянтом не пропущений.

Зазначена апеляційна скарга оформлена відповідно до вимог, встановлених статтею 295 Цивільного процесуального кодексу України, сплачена сума судового збору.

Враховуючи, що відсутні підстави для висновків щодо надходження неналежно оформленої справи у відповідності до частини 7 статті 297 Цивільного процесуального кодексу України, керуючись статтею 297 Цивільного процесуального кодексу України,


УХВАЛИВ:


1. Відкрити апеляційне провадження у цивільній справі за ОСОБА_2 до ОСОБА_3 про стягнення суми боргу за договором позики, за апеляційною скаргою ОСОБА_3 на рішення Ялтинського міського суду Автономної Республіки Крим від 21 серпня 2013 року.

2. На підставі статті 298 Цивільного процесуального кодексу України надіслати копії апеляційної скарги особам, які беруть участь у справі, а також встановити строк до 29 жотвня 2013 року, протягом якого можуть бути подані ними заперечення на апеляційну скаргу.

Ухвала оскарженню не підлягає.



СуддяЄ. В. Філатова



Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація