Судове рішення #32573642


Справа № 2-4257/11


У Х В А Л А

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И


09 жовтня 2013 року суддя Подільського районного суду м.Києва Васильченко О.В. розглянувши заяву представника ОСОБА_1 - ОСОБА_2 від 08.10.13р. про визнання строку на апеляційне оскарження ухвали Подільського районного суду м. Києва від 16.07.13р. пропущеним з поважних причин,


В С Т А Н О В И В :


У провадженні суду перебуває цивільна справа за позовом КП «Київпастранс» до ОСОБА_3, ОСОБА_1, ТОВ «Альфа Мед» за участю третіх осіб - Київської міської ради, Департаменту комунальної власності м. Києва, приватного нотаріуса Київського міського нотаріального округу ОСОБА_4, Реєстраційної служби Головного управління юстиції в м. Києві, ВДВС Солом'янського РУЮ в м. Києві, Головного управління юстиції в м. Києві, ТОВ «ГАСТА» про визнання недійсними свідоцтва про право власності, свідоцтва про придбання майна, усунення перешкод в користуванні майном.

Під час судового засідання 16.07.13р. прокуратуру Подільського району м. Києва було допущено до участі у справі, про що постановлено відповідну ухвалу із занесенням до журналу судового засідання.

Представник ОСОБА_1 - ОСОБА_2 не погодившись із вказаною ухвалою подав 08.10.13р. до суду заяву про визнання строку на апеляційне оскарження ухвали суду від 16.07.13р. пропущеним з поважних причин.

Відповідно до ст. 292 ЦПК України сторони мають право оскаржити в апеляційному порядку ухвалу суду окремо від рішення суду першої інстанції.

Однак, ст. 293 ЦПК України визначено вичерпний перелік ухвал суду, які можуть бути оскаржені в апеляційному порядку окремо від рішення суду. Виходячи з положень ч. 1 ст. 293 ЦПК України, ухвала про допуск до участі до у справі прокуратури не може бути оскаржена до апеляційної інстанції. Таким чином, відсутні правові підстави для розгляду заяви про визнання строку на апеляційне оскарження ухвали Подільського районного суду м. Києва від 16.07.13р. пропущеним з поважних причин.

Згідно з ч. 2 ст. 293 ЦПК України, у разі подання апеляційної скарги на ухвалу, що не підлягає оскарженню окремо від рішення суду, суд першої інстанції повертає її заявнику, про що постановляє ухвалу, яка не підлягає оскарженню.

Керуючись ст. 293 ЦПК України,


У Х В А Л И В :


У задоволенні заяви представника ОСОБА_1 - ОСОБА_2 від 08.10.13р. про визнання строку на апеляційне оскарження ухвали Подільського районного суду м. Києва від 16.07.13р. пропущеним з поважних причин, відмовити.

Апеляційну скаргу представника ОСОБА_1 - ОСОБА_2 від 08.10.13р. - повернути заявнику.

Ухвала оскарженню не підлягає.

СуддяО. В. Васильченко



Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація