АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
_________________________________________________________________
Провадження № 22-ц/790/5838/13 Головуючий 1-ї інстанції - Ященко С.О.
Справа № 641/3410/13-ц Доповідач - Колтунова А.І.
Категорія: право власності
У Х В А Л А
« 15» серпня 2013 року м. Харків
Суддя судової колегії судової палати у цивільних справах апеляційного суду Харківської області Колтунова А.І., при вирішенні питання про відкриття апеляційного провадження за
апеляційною скаргою ОСОБА_2
на рішення Комінтернівського районного суду м. Харкова від 29 липня 2013 року
по цивільній справі за позовом ОСОБА_2 до ОСОБА_3, третя особа - сьома Харківська державна нотаріальна контора про визнання права власності та за зустрічним позовом ОСОБА_3 до ОСОБА_2, третя особа - сьома Харківська державна нотаріальна контора про визнання права власності,-
В С Т А Н О В И В:
Рішенням Комінтернівського районного суду м. Харкова від 29 липня 2013 року позовні вимоги ОСОБА_2 задоволено частково. Визнано за ОСОБА_2 право власності на ? частину квартири АДРЕСА_1. В решті первісних позовних вимог відмовлено. Зустрічні позовні вимоги ОСОБА_3 задоволено частково. Визнано за ОСОБА_3 право власності на ? частину квартири АДРЕСА_1. В решті зустрічного позову відмовлено.
08 серпня 2013 року ОСОБА_2 подано до суду апеляційну скаргу на рішення Комінтернівського районного суду м. Харкова від 29 липня 2013 року, в якій просить рішення суду першої інстанції в частині відмови їй в задоволенні позову скасувати та ухвалити нове рішення, яким позовні вимоги задовольнити у повному обсязі.
Проте, апеляційна скарга не може бути прийнята до розгляду судом апеляційної інстанції, оскільки апелянтом сплачено судовий збір не в повному обсязі, а саме 65,00 грн. (а.с. 237).
Відповідно до пп. 8 п. 1 ч. 2 ст. 4 Закону України «Про судовий збір» ставка судового збору за подачу апеляційної скарги на рішення суду, у разі подання позовної заяви майнового характеру, становить 50 відсотків ставки, обчисленої виходячи з оспорюваної суми.
Відповідно до пп.1 п.1 ч. 2 ст. 4 Закону України «Про судовий збір» ставка судового збору за подачу позовної заяви майнового характеру становить 1 відсоток ціни позову, але не менше 0,2 розміру мінімальної заробітної плати та не більше 3 розмірів мінімальної заробітної плати.
Зважаючи на зазначене, при подачі ОСОБА_2 скарги на рішення суду, сплаті підлягає судовий збір в розмірі 203,17 (двісті три гривні 17 коп.) грн.
Таким чином, зважаючи на сплату апелянтом 65,00 (шістдесят п'ять гривень 00 коп.) грн. доплаті підлягає судовий збір у розмірі 138,17 (сто тридцять вісім гривень 17 коп.) грн. на рахунок 31211206780011, одержувач - УДКСУ у Червонозаводському районі м. Харкова Харківської області, код ОКПО 37999628, Банк - ГУ ДКСУ у Харківській області, МФО - 851011.
Відповідно до ч. 2 ст. 297 ЦПК України до апеляційної скарги, яка не оформлена відповідно до вимог, встановлених ст. 295 цього Кодексу, а також у разі несплати суми судового збору застосовуються положення статті 121 цього кодексу.
Відповідно до ч.1 ст. 121 ЦПК України суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, викладених у ст. 119 і 120 цього Кодексу, або не сплачено судовий збір, постановляє ухвалу, в якій зазначаються підстави залишення заяви без руху, про що повідомляє позивача і надає йому строк для усунення недоліків, який не може перевищувати п'яти днів з дня отримання позивачем ухвали.
Керуючись ч.2 ст.297 ЦПК України, -
У Х В А Л И В :
Апеляційну скаргу ОСОБА_2 на рішення Комінтернівського районного суду м. Харкова від 29 липня 2013 року по цивільній справі за позовом ОСОБА_2 до ОСОБА_3, третя особа - сьома Харківська державна нотаріальна контора про визнання права власності та за зустрічним позовом ОСОБА_3 до ОСОБА_2, третя особа - сьома Харківська державна нотаріальна контора про визнання права власності - залишити без руху.
Надати строк для усунення недоліків - 5 днів з дня отримання копії цієї ухвали.
Якщо апелянт у встановлений строк сплатить суму судового збору, апеляційна скарга вважається поданою в день первісного її подання до суду. Інакше скарга вважається неподаною і повертається апелянтові.
Ухвала набирає законної сили з моменту її проголошення та оскарженню не підлягає.
Суддя