Судове рішення #32545261

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

___________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

УХВАЛА

"07" жовтня 2013 р.Справа № 5/92-06-2597


За позовом: товариства з обмеженою відповідальністю "Інфокс" в особі філіі "Інфоксводоканал", м. Одеса

до відповідача: комунального підприємства „Дирекція єдиного замовника „Черьомушки", м. Одеса

третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідача: товариство з обмеженою відповідальністю „Герц", м. Одеса.

про стягнення 886 677, 86 грн.

Суддя Цісельський О.В.

Представники:

від заявника: не з'явився;

Від відповідача: Дергачьова А.В. за довіреністю № 1 від 03.01.2013 року;

від 3-ї особи: не з'явився;

від Першого Малиновського ВДВС Одеської МУЮ: не з'явився;


Суть спору: про стягнення 886 677, 86 грн.


Приймаючи до уваги нез'явлення в судове засідання представника заявника, 3-ї особи та представника від Першого Малиновського ВДВС Одеської МУЮ, з метою забезпечення процесуальних прав учасників судового процесу та необхідністю витребування додаткових доказів, розгляд справи слід відкласти.


Керуючись ст.77, 86 Господарського процесуального кодексу України, суд


УХВАЛИВ:


1.Відкласти розгляд справи на "21" жовтня 2013 р. о 12:00

Засідання відбудеться у приміщенні господарського суду Одеської області за адресою: м. Одеса, пр-т. Шевченка, 29, в к. № 7 тел. 8(0482)307-979.

2. Зобов'язати надати:

Заявника надати:

відповідача надати: письмові пояснення щодо заяви позивача;

третю особу:

Перший Малиновський ВДВС Одеського МУЮ надати: матеріли виконавчого

провадження №В-1/145.

3. Сторони: повідомити суд про наявність чи відсутність у провадженні господарського суду або іншого органу, який в межах своєї компетенції вирішує господарський спір, справи зі спору між сторонами цієї справи, про цей же предмет і з тих же підстав, повідомити суд, чи не вирішувався раніше такий спір між сторонами цієї справи, про цей же предмет і з тих же підстав шляхом надання довідки.

4. Явка представників сторін обов'язкова.


Матеріали, витребувані ухвалою суду, надати до канцелярії суду за 3 робочих дні до дня розгляду справи.


Суддя Цісельський О.В.


  • Номер:
  • Опис: затвердження мирової угоди (у т.ч. на стадії виконання рішення)
  • Тип справи: Затвердження мирової угоди (у т.ч. на стадії виконання рішення) (2-й розділ звіту)
  • Номер справи: 5/92-06-2597
  • Суд: Господарський суд Одеської області
  • Суддя: Могил С.К.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Розглянуто
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 03.06.2016
  • Дата етапу: 15.06.2016
Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація