Судове рішення #3250421
Справа № 3-2311/2008 р

                                                                                                                                           Справа  № 3-2311/2008 р.

                                                                                                                                                                         

 

                                                                      ПОСТАНОВА

 

                   18 вересня 2008 року                                                                        суддя Покровського районного суду Дніпропетровської області Лукінова К.С. розглянувши матеріали адміністративної справи, які надійшли з ВДАІ Перевальського району при УДАІ УМВС України в Луганській області, про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, працює водієм в ТОВ „Гідротехтранс”, мешкає АДРЕСА_1

 

                   за  ч.1 ст.122 Кодексу України про адміністративні правопорушення -

                 

встановила:

 

26.08.2008 року о 19.35 год. на 546 км. а/д Знам'янка - Луганськ - Ізваріно водій ОСОБА_1, керуючи автомобілем Фольцваген Гольф                               НОМЕР_1, в зоні дії дорожнього знаку 3.29 (40 км/год.), рухався зі швидкістю         70 км/год., чим перевищив встановлене обмеження швидкості на 30 км/год. Швидкість руху вимірювалася приладом Іскра - 1 №19700. 

Вина правопорушника підтверджується протоколом про адміністративне правопорушення АА № 739178 від 26.08.2008 року.

                             Розглянувши матеріали справи суд вважає, що в діях ОСОБА_1 є ознаки адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 122 КУпАП, його вина в судовому засіданні повністю доведена.

                              При призначенні адміністративного покарання, та враховуючи характер скоєного правопорушення, особу правопорушника, його матеріальний стан, а також обставини, що обтяжують та пом'якшують вину правопорушника, вважаю можливим, притягнути його до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу. 

                        В зв'язку з вищенаведеним і керуючись ч.1 ст.122 Кодексу України про адміністративні правопорушення  -

 

                                                               постановила:

                            

ОСОБА_1 визнати винним в скоєному адміністративному правопорушенні передбаченого ч.1 ст.122 КУпАП, притягнувши його до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу в розмірі 17 грн. в прибуток держави  р/р 31119106700249 код 21081100 ВДК в Покровському районі 805012 УДКУ в Дніпропетровській області.

 

 

Постанова оскарженню не підлягає.

 

 

                   Суддя Покровського

                  районного суду                                                                                                    К.С.Лукінова

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація