У Х В А Л А
04 жовтня 2013 року м. Київ
Суддя Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ Сімоненко В.М., розглянувши касаційну скаргу ОСОБА_2 на апеляційного суду Харківської області від 09 вересня 2013 року у справі за позовом ОСОБА_3 до ОСОБА_4, треті особи: Чугуївська державна нотаріальна контора, ОСОБА_5, ОСОБА_2, про визнання права власності на Ѕ частину будинку в порядку спадкування за законом, та за зустрічним позовом ОСОБА_2 до ОСОБА_4, третя особи: Чугуївська державна нотаріальна контора, про визнання недійсним свідоцтва про право на спадщину за законом, скасування його та визнання права власності на житловий будинок з надвірними будівлями в порядку спадкування за законом,
в с т а н о в и л а:
Касаційна скарга подана в строк, за формою та змістом відповідає вимогам ст. 326 ЦПК України.
Викладені в касаційній скарзі доводи про порушення судом норм матеріального і процесуального права потребують перевірки матеріалів справи,
Керуючись ч 1. ст. 328 ЦПК України,
у х в а л и л а :
Відкрити касаційне провадження у справі за позовом ОСОБА_3 до ОСОБА_4, треті особи: Чугуївська державна нотаріальна контора, ОСОБА_5, ОСОБА_2, про визнання права власності на Ѕ частину будинку в порядку спадкування за законом, та за зустрічним позовом ОСОБА_2 до ОСОБА_4, третя особи: Чугуївська державна нотаріальна контора, про визнання недійсним свідоцтва про право на спадщину за законом, скасування його та визнання права власності на житловий будинок з надвірними будівлями в порядку спадкування за законом.
Витребувати вищезазначену цивільну справу № 2036/5639/2012 з Чугуївського міського суду Харківської області.
Копії касаційної скарги та додані до неї матеріали надіслати особам, які беруть участь у справі, роз'яснити, що вони мають право подати заперечення на касаційну скаргу до 04 листопада 2013 року.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя Вищого спеціалізованого
суду України з розгляду
цивільних і кримінальних справ В.М.Сімоненко