Справа № 204/7145/13-к
Провадження № 1-в/204/1868/13
у х в а л а
03 жовтня 2013 року Красногвардійський районний суд м. Дніпропетровська в складі:
головуючого: суддя Руснак А.І.
при секретарі: Макарчук А.В.
з участю прокурора: Яловой О.І.
представника установи: Киянець С.А.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в Красногвардійському районному суді м. Дніпропетровська, в режимі відеоконференції, подання адміністрації Дніпропетровського СІЗО про умовно-дострокове звільнення на підставі ст. 81 КК України ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, раніше судимого, -
ВСТАНОВИВ:
Вироком Вільногірського міськрайонного суду Дніпропетровської області від 17.10.2012 року ОСОБА_2 засуджений за ч. 2 ст. 185, ч.ч. 1, 4 ст. 71 КК України до 1 року 7 місяців позбавлення волі.
Адміністрація установи СІЗО клопоче про умовно-дострокове звільнення засудженого ОСОБА_2, посилаючись на те, що засуджений характеризується позитивно, до покладених обов'язків ставиться сумлінно, поведінкою і ставленням до праці довів своє виправлення.
Обміркувавши подання, вивчивши матеріали справи, заслухавши представника установи та прокурора, суд вважає, що подання підлягає задоволенню, оскільки станом на 21.08.2013 року засуджений відбув 10 місяців 4 дні, що більше 1/2 строку призначеного покарання, характеризується позитивно, порушень режиму не допускав, до покладених обов'язків ставиться сумлінно, підтримує соціально-корисні зв'язки з рідними шляхом листування та побачень, додержується трудової дисципліни, приймає активну участь в суспільному житті відділення, стягнень не має, примірною поведінкою та чесним відношенням до праці довів, що став на шлях виправлення .
На підставі викладеного та керуючись ст. ст. 537, 539 КПК України, ст. 81 КК України суд, -
ухвалив :
ОСОБА_2 звільнити умовно-достроково з місць позбавлення волі на невідбутий строк покарання 7 місяців 14 днів.
На ухвалу може бути подана апеляція протягом 7 днів в апеляційний суд через Красногвардійський районний суд м. Дніпропетровська.
Суддя: А.І. Руснак