ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
Справа № 124/7410/13-п
10.09.2013 року м. Сімферополь
Суддя Центрального районного суду м. Сімферополя В.В. Малухін розглянувши у відкритому судовому засіданні матеріали адміністративної справи що надійшли з УДАІ з обслуговування адміністративної території м. Сімферополя і АТІ при УДАІ ГУМВС України в АР Крим відносно ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, громадянина України, проживає за адресою: ІНФОРМАЦІЯ_2 за ст. 130 ч. 1 Кодексу України про адміністративні правопорушення
В С Т А Н О В И В:
ОСОБА_1 23.08.2013 року о 20 год. 40 хв. в м. Сімферополі, по вул. Севастопольська – вул.. ОСОБА_2, керував транспортним засобом – автомобілем ВАЗ 21061, д/н 421-83КР, с ознаками алкогольного сп`яніння (запах алкоголю з порожнини рота, порушення мови, порушення координації рухів), від проходження медичного огляду на стан сп`яніння відмовився, чим порушив вимоги п. 2.5 «Правил дорожнього руху України», чим порушив вимоги п. 2.5 «Правил дорожнього руху України».
Такими діями, ОСОБА_1 вчинив правопорушення передбачене ст. 130 ч. 1 КУпАП.
В судовому засіданні ОСОБА_1 вину у скоєнні адміністративного правопорушення визнав, розкаявся.
Даний факт підтверджується протоколом про адміністративне правопорушення серії АБ2 № 728003 від 18.08.2013 року, поясненнями правопорушника та свідків, протоколом огляду та тимчасового затримання транспортного засобу від 18.08.2013 року, крім того, в протоколі про адміністративне правопорушення ОСОБА_1 визнав себе винним, про що є його підпис.
З’ясувавши обставини справи, дослідивши матеріали справи, приходжу до висновку, що в діях ОСОБА_1 вбачаються ознаки правопорушення передбаченого ст. 130 ч. 1 КУпАП.
На підставі наведеного, враховуючи характер вчиненого правопорушення, особу правопорушника, вважаю, що до правопорушника слід обрати стягнення у вигляді позбавлення права керування усіма видами транспортних засобів.
Керуючись ст.ст. 130 ч. 1, 268, 283-285 КУпАП, суддя –
П О С Т А Н О В И В:
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, громадянина України, проживає за адресою: ІНФОРМАЦІЯ_2 визнати винним у скоєнні адміністративного правопорушення передбаченого ч.1 ст.130 КУпАП та накласти адміністративне стягнення у вигляді позбавлення права керування усіма видами транспортних засобів строком на 1 (один) рік.
Виконання постанови доручити УДАІ ГУ МВС України в м. Сімферополя.
Постанова може бути оскаржена до Апеляційного суду АРК через Центральний районний суд м. Сімферополя протягом 10-ти днів з дня винесення постанови.
Постанова набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги чи протесту прокурора та може бути пред’явлена до виконання протягом трьох місяців.
Суддя: В. В. Малухін