Віньковецький районний суд Хмельницької області
Єдиний унікальний номер № 670/915/13-к
Провадження № 1-в/670/46/13
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
27 вересня 2013 року cмт. Віньківці
Віньковецький районний суд Хмельницької області у складі :
головуючого судді Марціцкої І. Б.
за участю секретаря Главацького О.І.
прокурора Гайдука В.І.
засудженого ОСОБА_1
розглянувши у відкритому судовому засіданні у залі суду смт. Віньківці клопотання заступника начальника Деражнянського МРВ КВІ Сохацького В.В. про звільнення від відбування покарання у зв'язку з закінченням іспитового строку відносно ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця с. Женишків ці, Віньковецького району Хмельницької області, громадянина України, з середньою освітою, не одруженого, не працюючого, жителя АДРЕСА_1, засудженого 13.09.2012 року Віньковецьким районним судом Хмельницької області за ч.1 ст. 185, ч. 3 ст. 185 КК України до трьох років двох місяців позбавлення волі, з іспитовим строком один рік,
ВСТАНОВИВ :
16 вересня 2013 року заступник начальника Деражнянського МРВ КВІ Сохацький В.В звернувся до суду з клопотанням, просив звільнити від призначеного судом покарання ОСОБА_1, у зв'язку з тим, що встановлений йому судом іспитовий строк закінчився, протягом іспитового строку засуджений нового злочину не скоїв, до адміністративної відповідальності притягувався один раз за ч.1 ст. 178 КУпАП, по місцю проживання характеризується позитивно.
Представник КВІ в судове засідання по справі не з'явився, хоча належними чином повідомлявся про дату, час і місце судового розгляду справи, причини неявки суду не повідомив.
Дана справа, у відповідності до вимог ст.539 КПК України, розглянута за у відсутності представника КВІ, так як його неявка не перешкоджає розгляду справи.
Прокурор проти звільнення засудженого від покарання по закінченню іспитового строку не заперечував.
Засуджений ОСОБА_1 в судовому засіданні просив звільнити його від покарання, у зв'язку з закінчення іспитового строку, зазначив, що до адміністративної відповідальності притягувався лише раз, за те що курив на автобусній зупинці, нового злочину не скоїв.
Вислухавши думку учасників процесу, перевіривши матеріали справи, суд вважає, що клопотання підлягає задоволенню.
Так, ОСОБА_1 було засуджено 13.09.2012 року вироком Віньковецького районного суду Хмельницької області за ч.1 ст. 185 ч. 3 ст. 185 КК України до до трьох років двох місяців позбавлення волі, з іспитовим строком один рік.
Термін іспитового строку, встановлений зазначеним вироком суду, на час розгляду клопотання закінчився.
За період відбування іспитового строку засуджений до адміністративної відповідальності притягувався 24 квітня 2013 року за ч.1 ст. 178 КУпАП, повторного злочину не скоїв, виконав обов'язки покладені на нього вироком суду, за місцем проживання характеризується позитивно.
Відповідно до ч.1 ст.78 КК України після закінчення іспитового строку засуджений, який виконав покладені на нього обов'язки та не вчинив нового злочину звільняється судом від призначеного йому покарання.
Враховуючи викладене, керуючись ст. 78 КК України, ст. 539 КПК України суд,
УХВАЛИВ:
Клопотання задовольнити.
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1 звільнити від покарання призначеного вироком Віньковецького районного суду Хмельницької області від 13.09.2012 року, в зв'язку з закінченням іспитового строку.
Ухвала може бути оскаржена до Апеляційного суду Хмельницької області протягом семи днів з моменту її проголошення через районний суд.
Суддя Марціцка І.Б.