07.08.2013
Справа №227/4038/13-к
Провадження №1-кп/227/241/2013
Ухвала
про призначення підготовчого судового засідання
07.08.2013 року м.Добропілля
Суддя Добропільского міськрайонного суду Донецької області Притуляк С.А., розглянувши обвинувальний акт та додані до нього документи у кримінальному провадженні, внесеному до Єдиного реєстру досудових розслідувань за № 12013050230001675 від 15 липня 2013 року, за обвинуваченням ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_3; уродженця м.Добропілля Донецької області; громадянина України; українця; не одруженого; з середньою освітою; не працюючого; раніше не судимого; мешкаючого за адресою: АДРЕСА_2; зареєстрованого за адресою: АДРЕСА_1, у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 263 КК України, -
встановив:
06 серпня 2013 року до Добропільского міськрайонного суду надійшов обвинувальний акт у кримінальному провадженні, внесеному до Єдиного реєстру досудових розслідувань за № 12013050230001675 від 15 липня 2013 року, за обвинуваченням ОСОБА_1 у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 263 Кримінального кодексу України.
Вказаний обвинувальний акт надійшов до суду з відповідними додатками до нього: реєстром матеріалів досудового розслідування та розписками підозрюваного.
Відповідно до ч. 1 ст. 314 КПК України після отримання обвинувального акту суд не пізніше п'яти днів з дня його надходження призначає підготовче судове засідання, в яке виликає учасників судового провадження.
Ознайомившись з обвинувальним актом та додатками до нього, врахувавши наявність визначеної ч. 2 ст. 314 КПК України необхідності вирішення судом питання про можливість призначення судового розгляду у кримінальному провадженні, а також з метою з'ясування питання про наявність підстав для прийняття судових рішень, передбачених ч. 3 ст. 314 КПК України, вважаю за необхідне призначити підготовче судове засідання в даному кримінальному провадженні, про що повідомити учасників судового провадження.
Підстав, які б перешкоджали призначенню підготовчого судового засідання не вбачається, як відсутні й підстави для призначення запасного судді.
Згідно з ч. 1 ст. 31 КПК України кримінальне провадження в суді першої інстанції здійснюється професійним суддею одноособово, крім випадків, передбачених частинами другою, третьою та дев'ятою цієї статті.
На підставі вище викладеного, керуючись ст.ст. 31, 314, 320, 372, 474 КПК України,-
ухвалив:
Призначити підготовче судове засідання по кримінальному провадженню № 12013050230001675 за обвинуваченням ОСОБА_1 у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 263 Кримінального кодексу України на 15 серпня 2013 року о 12:00 год. в приміщенні Добропільського міськрайонного суду Донецької області.
Підготовче судове засідання провести суддею одноособово у відкритому судовому засіданні.
Викликати для участі у підготовчому судовому засіданні прокурора, який здійснюватиме повноваження прокурора у даному кримінальному провадженні та осіб зазначених в обвинувальному акті.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя Притуляк С.А.