Судове рішення #32208429

Р І Ш Е Н Н Я

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

Справа № 116/5601/13-ц

Провадження № 2-о/116/372/13


23.09.2013 року м. Сімферополь

Сімферопольський районний суд Автономної Республіки Крим у складі: Головуючого - судді Биховець М.О., при секретарі - Гусєвій К.О., розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Сімферополі цивільну справу за заявою ОСОБА_1, заінтересована особа Сімферопольська районна державна нотаріальна контора про встановлення факту, що має юридичне значення - встановлення факту родинних відносин,


ВСТАНОВИВ:

ОСОБА_1 звернувся до суду із заявою про встановлення факту, що має юридичне значення - встановлення факту родинних відносин між ним та його батьком ОСОБА_2. Заява мотивована тим, що в свідоцтві про народження, у графі батько зазначено прізвище батька ОСОБА_2. Встановлення факту родинних відносин необхідно для отримання свідоцтва про право на спадщину.

Заявник у судове засідання не з'явився, про час і місце розгляду справи повідомлена належним чином, надала до суду заяву з проханням розглянути справу за її відсутністю.

Представник заінтересованої особи - Сімферопольської районної державної нотаріальної контори в судове засідання не з'явився, про день слухання справи повідомлений належним чином, надав до суду заяву з проханням розглянути справу за його відсутністю.

Дослiдивши матерiали цивiльної справи, суд вважає, що заява пiдлягає задоволенню з наступних підстав.

Судом встановлено, що в свідоцтві про народження ОСОБА_1 серії НОМЕР_1 у графі батько зазначено: ОСОБА_2 (а.с. 5). ІНФОРМАЦІЯ_2 року ОСОБА_2 помер, що підтверджується свідоцтвом про смерть серії НОМЕР_2 від 26.03.2013 року (а.с. 6).

Факт родинних відносин між ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1 та ОСОБА_2 підтверджується наданими суду документами, а саме: свідоцтвами про народження з якого убачається, що ОСОБА_2 є батьком ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, копією паспорта, свідоцтвом про смерть.

За таких обставин, заявник не має можливості оформити документи для отримання свідоцтва про право на спадщину, оскільки свідоцтво про народження видавалося у іншій державі, і на даний час у заявника не має можливості виїхати за межі України, тому встановлення факту родинних відносин, має для ОСОБА_1 юридичне значення.

Керуючись статтями 3, 60, 169, 212, 214, 215, 218, 256, 259 Цивільного процесуального кодексу України, суд,

ВИРІШИВ:

Заяву ОСОБА_1 задовольнити.

Встановити юридичний факт про те, що ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, є сином ОСОБА_2, який помер ІНФОРМАЦІЯ_2 року.

Рішення може бути оскаржене в апеляційному порядку до Апеляційного суду Автономної Республіки Крим через суд першої інстанції шляхом подачі в 10-денний строк з дня проголошення рішення апеляційної скарги. Особи, які брали участь у справі, але не були присутні у судовому засіданні під час проголошення судового рішення, можуть подати апеляційну скаргу протягом десяти днів з дня отримання копії цього рішення.


Суддя


Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація