АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Справа № 11-820/07 Головуючий по 1 інстанції
Категорія ст. 185 ч.3 ЧЕРНЕНКО В.О.
КК України Доповідач в апеляційній інстанції
СУХОДОЛЬСЬКИЙ М. І.
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
"27" листопада 2007 р. Колегія суддів судової палати в кримінальних справах апеляційного суду Черкаської області в складі:
головуючого СУХОДОЛЬСЬКОГО М. І.
суддів НЕДІЛЬКА М. І., ЛІТВІНЦЕВА В.М.
за участю прокурора ДЕМИДЕНКО С. А.
засудженого ОСОБА_1
розглянувши кримінальну справу за апеляцією засудженого ОСОБА_1 на вирок Городищенського районного суду від 23 липня 2007 року, яким
ОСОБА_1,
ІНФОРМАЦІЯ_1 року народження, в силу ст. 89 КК України не судимий, -
визнаний винним у вчиненні злочину передбаченого ст. 185 ч.3 КК України і йому призначено покарання у вигляді 3 років позбавлення волі.
Стягнуто з ОСОБА_1 на користь потерпілого ОСОБА_2 1783 грн. матеріальної шкоди та 500 грн. моральної шкоди, а всього стягнуто 2283 гривні.
Вирішена доля речових доказів відповідно до ст. 81 КПК України.
Згідно вироку суду ОСОБА_1 засуджений за те, що він, в ніч з 4 по 5 травня 2007 року проник у господарство жителя АДРЕСА_1 ОСОБА_2, звідки таємно, умисно з корисливих мотивів викрав чуже майно, належне потерпілому ОСОБА_2 на загальну суму 1783 гривні.
На вказаний вирок суду засуджений подав апеляцію, в якій просить пом'якшити призначене покарання, застосувати вимоги ст. 69 КК України, посилаючись на збіг тяжкого матеріального та сімейного стану.
Заслухавши доповідь судді, пояснення засудженого в підтримку своєї апеляції, думку прокурора про залишення апеляції без задоволення, а вироку суду без змін, перевіривши та обговоривши матеріали кримінальної справи і доводи апеляції колегія суддів вважає, що апеляція засудженого задоволенню не підлягає, виходячи з наступних підстав.
Висновок суду щодо винності ОСОБА_1 у вчиненні інкримінованого йому злочину, ґрунтується на зібраних по справі доказах, які досліджені в судовому засіданні і їм дана вірна юридична оцінка.
Кваліфікація дій засудженого є правильною, оскільки описані у вироку три епізоди заволодіння майном складають продовжуваний злочин, так як ОСОБА_1 на протязі
нетривалого часу(однієї ночі) маючи єдиний умисел на таємне заволодіння майном, вчинив крадіжку майна одним і тим же способом, посягав на металеві вироби, щоб здати їх у металобрухт.
Призначаючи міру покарання суд врахував ступінь тяжкості вчиненого злочину, особу засудженого, який неодноразово раніше притягувався до кримінальної відповідальності, обставини, що пом'якшують та обтяжують покарання і вірно дійшов висновку про можливість перевиховання ОСОБА_1 лише за умови ізоляції від суспільства.
Призначене покарання відповідає вимогам ст. 65 КК України, знаходиться в межах санкції статті Особливої частини Кодексу, є мінімальним за даний вид злочину і достатнім для перевиховання засудженого та недопущення вчинення нових злочинів.
Колегія суддів не вбачає підстав для пом'якшення призначеного покарання, оскільки твердження засудженого про вчинення злочину із збігу тяжкого матеріального і сімейного стану нічим не підтверджені, тому апеляцію засудженого слід залишити без задоволення.
На підставі викладеного, керуючись ст. ст. 362, 366 КПК України, колегія суддів, -
УХВАЛИЛА:
Апеляцію засудженого ОСОБА_1 на вирок Городищенського районного суду від 23 липня 2007 року щодо його засудження залишити без задоволення, а вирок суду без змін.