Справа № 10-430-2007р. Категорія: Крим.
Головуючий у суді 1-ї інстанції: Шахінський П.І. Доповідач: Аліфанов Ю.Б.
ПОСТАНОВА
Суддя Апеляційного суду Вінницької області Аліфанов Ю.Б., за участю прокурора: Альчука М.П. провів 21 листопада 2007 року у відкритому судовому засіданні в м. Вінниці попередній розгляд справи за апеляцією обвинуваченого ОСОБА_1 на постанову Жмеринського міськрайонного суду Вінницької області від 09.11. 2007 року, якою
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, раніше судимому, обрано запобіжний захід - взяття під варту.
На зазначену постанову до апеляційного суду надійшла, подана 14.11.2007 року, з пропуском встановленого статтею 165-2 КПК України, трьохдобового строку, апеляція обвинуваченого ОСОБА_1, в який клопотання про відновлення строку відсутнє.
Відповідно до вимог ст.353 КПК України, при відсутності клопотання про відновлення строку на апеляційне оскарження, апеляція подана з пропуском такого строку визнається такою, що не підлягає розгляду.
Заслухавши думку прокурора, який вважає, що апеляція подана з пропуском встановленого строку, перевіривши матеріали справи, вважаю, що апеляцію слід визнати такою, що не підлягає розгляду
Керуючись ст.ст. 165-2, 353 КПК України, суддя, -
ПОСТАНОВИВ:
Апеляцію обвинуваченого ОСОБА_1 на постанову Жмеринського міськрайонного суду Вінницької області від 09.11.2007 року про обрання ОСОБА_1 запобіжного заходу - взяття під варту визнати такою, що не підлягає розгляду, про що йому повідомити.
Постанова оскарженню не підлягає.