Справа № 146/1585/13-к
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
19.09.2013 року суддя Томашпільського районного суду Вінницької області Скаковська І.В., розглянувши кримінальне провадження № 12012010370000098 на підставі обвинувального акту по обвинуваченню ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, громадянки України, проживаючої в АДРЕСА_1, раніше не судимої,
у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.367 КК України,-
ВСТАНОВИВ:
До Томашпільського районного суду Вінницької області надійшов обвинувальний акт у кримінальному провадженні по обвинуваченню ОСОБА_1 у вчинені кримінального правопорушення передбаченого ч.1 ст.367 КК України.
Відповідно до ч.1 ст.314 КПК України після отримання обвинувального акта, клопотання про застосування примусових заходів медичного або виховального характеру або клопотання про звільнення від кримінальної відповідальності, суд не пізніше п"яти днів з дня його надходження призначає підготовче судове засідання, в яке викликає учасників судового засідання.
Ознайомившись з обвинувальним актом, суд вважає за можливе призначити його до підготовчого судового засідання, про що повідомити учасників судового провадження.
Керуючись ст. 314 КПК України, суд,-
УХВАЛИВ:
Призначити підготовче судове засідання по кримінальному провадженні № 12012010370000098 по обвинуваченню ОСОБА_1 у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.367 КК України на 27 вересня 2013 року на 10.00 годину в приміщенні Томашпільського районного суду Вінницької області за адресою: смт. Томашпіль, вул. Леніна, 45 Томашпільського району Вінницької області.
В підготовче судове засідання викликати прокурора, обвинувачену, потерпілих.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя: І.В. Скаковська