Судове рішення #3212628
Справа № 2-1437 /08 р

                                                                                                    Справа № 2-1437 /08 р

                                                                         

  Р І Ш Е Н Н Я

                                 ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

 

13 листопада 2008 року

 

          Володимир-Волинський міський суд Волинської області

 

          В складі : головуючого судді   Віннічука І.Г.

                             при секретарі           Попко С.С.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в місті Володимирі-Волинському цивільну справу за позовом  Відкритого  акціонерного товариства   « Райффайзен  Банк  Аваль  » в особі   Волинської обласної дирекції   до  ОСОБА_1, ОСОБА_2 про  розірвання  кредитного договору  та стягнення  заборгованості  в сумі  20117 ,19 грн.

                                        В С Т А Н О В И В :

 

Відкрите акціонерне товариство  « Райффайзен  Банк  Аваль» в особі Волинської  обласної дирекції  звернулося з позовом в суд до ОСОБА_1, ОСОБА_2 про  розірвання кредитного  договору  та  стягнення заборгованості  в сумі 20117 грн. 19 коп.

В обгрунтуванні своїх позовних вимог позивач зазначив, що 23.07.2007  року відповідач  ОСОБА_1. уклав  з позивачем  кредитний договір                   № 014 /1120 / 36987(надалі  договір)   про надання споживчого  кредиту  у сумі  3000 дол. США   строком  на 36 місяців  із  сплатою 18% (відсотків) річних.

Однак, відповідачем   ОСОБА_1.  прострочено  погашення  кредиту , систематично  грубо порушуються  строки його погашення , що є  невиконанням  умов договору зі сторони  позичальника .

 

Також 23.07.2007 року  із  відповідачем  ОСОБА_2. був укладений договір   поруки  , відповідно  до   якого  поручитель  на добровільних засадах  взяв на себе зобов»язання  перед Банком  відповідати по зобов»язаннях  відповідача ОСОБА_1.

На ціій підставі позивач звернувся з позовом в суд та просить стягнути солідарно з відповідачів ОСОБА_1. та  ОСОБА_2.  20117 грн.19 коп. заборгованості по кредиту.

В судовому засіданні представник позивача позов підтримала повністю, пославшись на обставини вказані в позовній заяві.

Відповідачі  ОСОБА_1. та ОСОБА_2 . в судовому засіданні позов визнали, не заперечують  проти його задоволення.

Вислухавши пояснення представника позивача , відповідачів ,  перевіривши матеріали справи, суд приходить до висновку, що позов підлягає до задоволення повністю.        

Згідно умов  укладеного кредитного договору № 014 / 1120 / 36987   погашення  кредиту  повинно здійснюватись  позичальником щомісячно  згідно графіка , який є невід»ємною частиною  даного договору .

З довідки  розрахунку  позивача вбачається  , що станом  на 15.09. 2008 року  за  відповідачем  ОСОБА_1. рахується  заборгованість  за кредитом  - 2672, 10 дол. США , заборгованість за відсотками  402 , 12 дол. США , пеня  -1072 ,20  дол. США  , а всього заборгованість  складає  4146, 42 дол.  США , що по  курсу  Національного  банку  України станом  на 16.09.2008 року  становить 20117гривень  19 копійок.

 Відповідно  до ст.554 ЦК  України  у разі порушення  боржником  зобов»язання , забезпеченого  порукою , боржник і поручитель відповідають  перед кредитором  , як солідарні  боржники .

Судом встановлено, що відповідачі своїх зобов*язань перед

ВАТ  « Райффайзен  Банк  Аваль   » належним чином не виконали, а тому  суд приходить до висновку, що позов підлягає до задоволення повністю.

 

Керуючись ст. 10, 60, 213-215 ЦПК України та на підставі ст. 526 ЦК України, суд , -

                                      В И Р І Ш И В :

 

Позов задовольнити повністю.

Стягнути  солідарно з ОСОБА_1 та ОСОБА_2 на користь Відкритого акціонерного товариства       «Райффайзен   Банк  Аваль » в особі  Волинської  обласної дирекції  20117     ( двадцять  тисяч  сто сімнадцять ) грн .  19 коп. , а також стягнути 201 ( двісті  одну  ) грн.17 коп. держмита та 30 грн. витрат за інформаційно- технічне  забезпечення, а всього стягнути 20348 ( двадцять тисяч  триста  сорок вісім  ) грн. 36 коп.

Заяву про апеляційне оскарження рішення суду може бути подано протягом 10 днів з дня проголошення рішення.

         Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом 20 днів після подання заяви про апеляційне оскарження .

 

 

 

         Головуючий : /-/ підпис 

          Копія вірна

          Суддя Володимир- Волинського                                        І.Г. Віннічук

         міського суду

 

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація