Судове рішення #32002818

Головуючий суддя: Черкова В.Г.

Доповідач: Музикант С.Л.



УХВАЛА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ


19 серпня 2013 року суддя судової палати з кримінальних справ Апеляційного суду Донецької області Музикант С.Л., розглянувши у відкритому судовому засіданні апеляційну скаргу заявника ОСОБА_2 на ухвалу слідчого судді Селидівського міського суду Донецької області від 12 серпня, якою відмовлено у задоволенні скарги на бездіяльність начальника СВ Селидівського МВ УМВС України в Донецькій області Біленко О.В.-


ВСТАНОВИВ:

До Апеляційного суду Донецької області надійшла апеляційна скарга ОСОБА_2

В апеляційній скарзі ОСОБА_2 не навів доводів оскарження та не вказав що він просить.

Перевіривши матеріали справи, суд приходить до висновку, що апеляція не може бути розглянута по суті, з наступних обставин.


Відповідно до ст. 396 КПК України в апеляційній скарзі зазначаються

1) найменування суду апеляційної інстанції;

2) прізвище, ім'я та по батькові (найменування), місце проживання (перебування) особи, яка подає апеляційну скаргу, а також номер засобу зв'язку, адреса електронної пошти, якщо такі є;

3) судове рішення, яке оскаржується, і назва суду, який його ухвалив;

4) вимоги особи, яка подає апеляційну скаргу, та їх обґрунтування із зазначенням того, у чому полягає незаконність чи необгрутнованість судового рішення;

5) клопотання особи, яка подає апеляційну скаргу, про дослідження доказів;

6) перелік матеріалів, які додаються.

В порушення вищевказаних вимог, ОСОБА_2 в апеляційній скарзі не вказав вимоги, які подає, та їх обґрунтування із зазначенням того, у чому полягає незаконність чи необгрутнованість судового рішення, перелік матеріалів, які додаються.

Враховуючи те, що, згідно ст.398 КПК України, отримавши апеляційну скаргу на вирок чи ухвалу суду першої інстанції, суддя-доповідач протягом трьох днів перевіряє її на відповідність вимогам ст. 396 КПК України, на даний момент, є перешкоди для відкриття апеляційного провадження.

На підставі викладеного, керуючись ст.396, 398, 399 КПК України,


УХВАЛИВ:



Апеляційну скаргу ОСОБА_2 на ухвалу слідчого судді Селидівського районного суду Донецької області від 12 серпня, якою відмовлено у задоволенні скарги на бездіяльність начальника СВ Селидівського МВ УМВС України в Донецькій області Біленко О.В.- залишити без руху.

Встановити строк для усунення вищезазначених недоліків 5 днів з дня отримання ухвали ОСОБА_2


Суддя:



Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація