справа № 2-5071/2007 p.
РІШЕННЯ ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
28 листопада 2007 року
Автозаводський районний суд м. Кременчука в складі: головуючого судді - Плахотника Г.М. при секретарі - Заніній О.В.
розглянувши у відкритому попередньому судовому засіданні у м. Кременчуці цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу
ВСТАНОВИВ:
Позивачка ОСОБА_1звернулася в суд з позовом до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу. В своїй позовній заяві позивачка зазначила, що 18.12.1998 року зареєструвала шлюб з відповідачем в Палаці шлюбів м. Кременчука, актовий запис № 1229. Дошлюбне прізвище позивачкиОСОБА_1. Від даного шлюбу мають сина ОСОБА_3 ІНФОРМАЦІЯ_1 р.н.
Шлюбні відносини з відповідачем припинені в травні 2007 року по причині несумісності характерів, ' різних поглядів на життя. Це призвело до повної відчуженості та втрати одне до одного почуттів взаємоповаги: : Тому просила суд розірвати шлюб між нею та відповідачем, всі судові витрати покласти на відповідача, місце проживання дитини визначити з нею.
В судовому засіданні позивачка підтримала позовні вимоги і просила їх задовольнити.
Відповідач в судовому засіданні підтвердив, що шлюбні відносини припинені в травні 2007 року, проти позову не заперечував, просив шлюб розірвати.
Суд, розглянувши матеріали справи, заслухавши пояснення сторін, дав повну оцінку зібраним по справі доказам у їх сукупності, вважає, що позов обґрунтований і підлягає задоволенню.
Судом встановлено, що дійсно обставини, викладені в позові, мали місце. Сторони перебувають в шлюбі 3.18.12.1998 року зареєстрованому в Палаці шлюбів м. Кременчука, актовий запис № 1229и Шлюбу сторін перший. Від даного шлюбу мають сина ОСОБА_3 ІНФОРМАЦІЯ_1 р.н.
Шлюбні відносини з відповідачем припинені в травні 2007 року по причині несумісності характерів, різних поглядів на життя. Це призвело до повної відчуженості та втрати одне до одного почуттів взаємоповаги.
Майновий спір буде вирішений в окремому провадженні.
Суд вважає необхідним при видачі свідоцтва про розірвання шлюбу стягнути держмито в прибуток держави з ОСОБА_2
Згідно ст.ст. 110, 112 Сімейного Кодексу України позов про розірвання шлюбу може бути поданий одним з подружжя, суд постановляє рішення про розірвання шлюбу, якщо буде встановлено, що подальше спільне життя подружжя і збереження шлюбу суперечило б інтересам одного з них, інтересам їхніх дітей, що мають істотне значення.
Керуючись ст.ст. 6,10,60 ЦПК України, ст.ст. 110, 112, 160, 161 Сімейного кодексу України, суд -
ВИРІШИВ:
Шлюб зареєстрований 18.12.1998 року в Палаці шлюбів м. Кременчука , актовий запис № 1229 між ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_2 р.н. та ОСОБА_2 ІНФОРМАЦІЯ_3 р.н. - розірвати.
При видачі свідоцтва про розірвання шлюбу стягнути на користь держави мито з ОСОБА_2 -17
гри., ОСОБА_1 від сплати мита звільнити.
Місце проживання сина ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1року народження визначити з матір"ю, ОСОБА_1
Заяву про апеляційне оскарження рішення суду може бути подано протягом десяти днів з дня проголошення рішення. Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.
В разі не подання заяви про апеляційне оскарження , рішення набирає чинності після закінчення десятиденного терміну з дня проголошення рішення , а в разі неподання апеляційної скарги- після закінчення двадцятиденного терміну.