ГОСПОДАРСЬКИЙ |
| ХОЗЯЙСТВЕННЫЙ |
УХВАЛА
22.06.06 Справа № 5/243ад.
Суддя господарського суду Луганської області Закропивний О.В., . разглянувши матеріали справи № 5/243ад за позовом
Луганського обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів, м. Луганськ
до Товариства з обмеженою відповідальністю "Затишок", м. Стаханов Луганської області
про стягнення 6100,00 грн.
за участю представників сторін:
від позивача,Окулевич О.В., довіреність № 03-01/633 від 20.02.06., ;
від відповідача,Матвієвський А.О., довіреність № 1а від 21.06.06, ;
в с т а н о в и в:
Суть спору: заявлено вимогу про стягнення несплачених адміністративно-господарських санкцій за невиконання 4% нормативу робочих місць для працевлаштування інвалідів у 2005 році у розмірі 6100,00 грн.
У відзиві на позов без номеру та дати, що надано до справи 22.06.06. відповідач повідомив про неможливість визнання позовних вимог.
Особи, які беруть участь у справі, сторони за адміністративною справою користуються правами та несуть обов’язки відповідно до ст. ст. 49, 51 КАСУ.
Сторонам повідомлено про проведення попереднього судового засідання у відповідності зі ст. 111 КАСУ.
Керуючись ст. ст. 121, 160, 165 Кодексу адміністративного судочинства України, суд
у х в а л и в :
1. Закінчити підготовче провадження по справі 5/243ад.
2. Призначити справу № 5/243ад до судового розгляду на 24.07.06, 12 год. 20 хв.,
к. № 305.
3.Зобов’язати позивача –надати пояснення та відзив відповідача, документальне підтвердження і нормативне обґрунтування пояснень, оригінали документів, які додані до позову у копіях - для огляду в засіданні.
4.Зобов’язати відповідача – надати нормативне та документальне обґрунтування відзиву;заперечення на пояснення позивача.
Участь компетентних представників сторін обов’язкова.
Суддя О.В. Закропивний
Помічник судді С. А. Кулешова