Справа № 22-Ц-5064 Головуючий 1-ї
Категорія: «Про банківську таємницю» інстанції: Руднєва О.О.
Доповідач: Крилова Т.Г.
УХВАЛА про прийняття апеляційної скарги до розгляду
«11» вересня 2006 р. м. Харків
Суддя судової палати у цивільних справах Апеляційного суду Харківської області Крилова Т.Г. розглянувши апеляційну скаргу представника Державної податкової інспекції в Київському районі м. Харкові - Горлевської Л.В. на рішення Дзержинського районного суду м. Харкова від 01.08.2006 р. по цивільній справі за заявою Державної податкової інспекції в Київському районі м. Харкові до товариства з обмеженою відповідальністю «Салюс +», зацікавлена особа ХФАКІБ «Укрсиббанк» про розкриття банком інформації, яка містить банківську таємницю, -
ВСТАНОВИВ:
Апеляційна скарга представника Державної податкової інспекції в Київському районі м. Харкові - Горлевської Л.В. на рішення Дзержинського районного суду м. Харкова від 01.08.2006 p., оформлена відповідно до вимог статті 295 ЦПК України, подана в установлений законом строк на апеляційне оскарження. Інших підстав для залишення апеляційної скарги без руху не має.
У зв'язку з цим апеляційна скарга підлягає прийняттю до розгляду апеляційним судом.
Керуючись ст. 297 ЦПК України, -
УХВАЛИВ:
Прийняти до розгляду судовою палатою апеляційного суду Харківської області апеляційну скаргу представника Державної податкової інспекції в Київському районі м. Харкові - Горлевської Л.В. на рішення Дзержинського районного суду м. Харкова від 01.08.2006 р. по цивільній справі за заявою Державної податкової інспекції в Київському районі м. Харкові до товариства з обмеженою відповідальністю «Салюс +», зацікавлена особа ХФ АКІБ «Укрсиббанк» про розкриття банком інформації, яка містить банківську таємницю.
Ухвала оскарженню не підлягає.