ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
Справа № 116/5296/13-п
Провадження № 3/116/1459/13
04.09.2013 року м.. Сімферополь
Суддя Сімферопольського районного суду Автономної Республіки Крим Биховець М.О., розглянувши адміністративний матеріал у відношенні громадянина України ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженки ІНФОРМАЦІЯ_2, що мешкає за адресою: м. Бахчисарай, вул. Севастопольська, 11; у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого частиною 1 статті 164 Кодексу України про адміністративні правопорушення, -
ВСТАНОВИВ:
22.08.2013 року близько 11-30 годині ОСОБА_1 напроти кафе «Вавілон» по вул. Набережної у смт. Миколаївка Сімферопольського району здійснювала підприємницьку діяльність з реалізації алкогольної продукції, а саме вина різноманітних сортів без ліцензії на реалізацію алкогольних напоїв, що передбачено Законом України «Про ліцензування певних видів господарської діяльності», торгівельного патенту, передбаченого ст. 267 ПК України, про що складено протокол від 22.08.2013 року про адміністративне правопорушення, передбачене частиною 1 статті 164 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
ОСОБА_1 в суд не з’явилася, про день слухання справи сповіщена належним чином, причини не явки суду невідомі.
Відповідно до статті 268 Кодексу України про адміністративні правопорушення, справа про адміністративне правопорушення розглядається в присутності особи, яка притягається до адміністративної відповідальності. Під час відсутності цієї особи справу може бути розглянуто лише у випадках, коли є дані про своєчасне її сповіщення про місце і час розгляду справи і якщо від неї не надійшло клопотання про відкладення розгляду справи.
Дослідивши матеріали адміністративної справи, суд вважає, що в діях ОСОБА_1 містяться ознаки правопорушення, передбаченого частиною 1 статті 164 Кодексу України про адміністративні правопорушення – порушення порядку провадження господарської діяльності.
Вина ОСОБА_1 у вчиненні зазначеного правопорушення підтверджується матеріалами справи про адміністративне правопорушення, а саме протоколом про адміністративне правопорушення, поясненнями, актом контрольної закупки.
При накладенні стягнення суд враховує характер вчиненого правопорушення, ступень вини правопорушника, особу правопорушника.
Обставин, що пом’якшують або обтяжують відповідальність ОСОБА_1 судом не встановлено.
Матеріали справи про адміністративне правопорушення не містять відомостей про те, що ОСОБА_1 раніше притягалася до адміністративної відповідальності за порушення порядку провадження господарської діяльності.
Враховуючи викладене, суд вважає можливим, відповідно до частини 1 статті 164 Кодексу України про адміністративні правопорушення, застосувати до ОСОБА_1 адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі 340,00 грн. з конфіскацією знарядь правопорушення, що буде мірою відповідальності за скоєнне правопорушення, мати мету виховання особи в дусі додержання законів України, а також запобігання вчиненню нових правопорушень.
Керуючись статтями 23, 29, 33, 268, 283, 284, 287, 288, 289, частиною 1 статті 164 Кодексу України про адміністративні правопорушення, -
ПОСТАНОВИВ:
Визнати ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1 (ідентифікаційний номер НОМЕР_1) винною у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого частиною 1 статті 164 Кодексу України про адміністративні правопорушення і притягнути її до адміністративної відповідальності з накладенням адміністративного стягнення у вигляді штрафу в розмірі 340,00 грн. з конфіскацією алкогольних напоїв згідно протоколу вилучення від 22.08.2013 року у кількості 50 літрів на загальну суму 2250 грн. 00 коп.
Штраф має бути сплачений правопорушником не пізніше як через п'ятнадцять днів з дня вручення йому постанови про накладення штрафу, а в разі оскарження або опротестування такої постанови – не пізніш як через п'ятнадцять днів з дня повідомлення про залишення скарги або протесту без задоволення.
Штраф треба сплачувати: номер рахунку 31117149700268, код бюджетної класифікації 21081100, утримувач: УК УТР в Сімферопольському районі, ЭГРПОУ 37978655, БАНК-ГУ ГКУ В АРК м.Сімферополь, МФО 824026.
У разі несплати правопорушником штрафу у встановлений строк, постанова про накладення штрафу надсилається для примусового виконання до відділу державної виконавчої служби за місцем проживання порушника, роботи або за місцезнаходженням його майна в порядку, встановленому законом.
У порядку примусового виконання постанови про стягнення штрафу за вчинення адміністративного правопорушення з правопорушника стягується: подвійний розмір штрафу, визначеного у відповідній статті цього Кодексу.
Строк пред’явлення постанови до виконання – 3 місяці.
Постанова може бути оскаржена до Апеляційного суду Автономної Республіки Крим через Сімферопольський районний суд Автономної Республіки Крим шляхом подачі в 10-денний строк з дня винесення постанови, апеляційної скарги.
Суддя