Справа № 681/1771/13-а
2-а/681/176/2013
УХВАЛА
"02" вересня 2013 р. суддя Полонського районного суду Хмельницької області Боб"як Б.В.,
розглядаючи адміністративну справу за позовом ОСОБА_1 до Полонської міської ради, відділу Держземагентства у Полонському районі, Полонського районного відділу ХРФ ДП ЦДКЗ, Горщара Анатолія Григоровича про визнання недійсним державного акта права власності на земельну ділянку, скасування запису в Книзі записів реєстрації державних актів,
ВСТАНОВИВ:
ОСОБА_1 звернулася з адміністративним позовом, в якому просить скасувати рішення Полонської міської ради про виділення земельної ділянки та державний акт права власності Горщара А.Г. на земельну ділянку.
Горщар А.Г. працює суддею Полонського районного суду.
Відповідно до ч.1 ст. 20 ЦПК України суддя не може брати участі в розгляді справи, якщо є обставини, які викликають сумніви в об'єктивності та неупередженості судді.
З огляду на працю разом з Горщаром А.Г. в Полонському суді на посадах суддів моя участь в розгляді спору за вказаним позовом може викликати у сторін сумніви в моїй неупередженості.
З огляду на встановлені обставини та зазначені правові положення вважаю, що є вагомі підстави для самовідводу.
Керуючись ст.ст. 20,23,116 ЦПК України, суддя
УХВАЛИВ:
Оголошую самовідвід судді Боб"яка Богдана Васильовича в адміністративній справі за позовом ОСОБА_1 до Полонської міської ради, відділу Держземагентства у Полонському районі, Полонського районного відділу ХРФ ДП ЦДКЗ, Горщара Анатолія Григоровича про скасування рішень та державного акта на земельну ділянку.
Справу передати на розгляд іншого судді Полонського районного суду.
Ухвала оскарженню не підлягає, заперечення на неї можуть бути включені до апеляційної скарги на рішення суду.
Суддя Б.Боб"як