Судове рішення #31793146


Справа № 413/5047/13-ц

Провадження № 2/413/1770/13

Р І Ш Е Н Н Я

Іменем України

21 серпня 2013 року

Краснолуцький міський суд Луганської області у складі: головуючого - судді Бєляєвої Л.О., при секретарі Дворових Т.В.,


розглянувши у відкритому судовому засіданні у залі суду в м. Красний Луч Луганської області цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення аліментів на утримання неповнолітніх дітей та дружини, -


В С Т А Н О В И В :


Позивач звернулася до суду з позовом, в якому просила стягнути з відповідача аліменти на її користь на утримання двох неповнолітніх дітей у розмірі 1/3 частини всіх видів заробітку, але не меншим ніж 30% прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку щомісячно від дня подання позовної заяви, та до повноліття дітей, та на своє утримання у розмірі 1/6 частини всіх видів заробітку щомісячно від дня подання позовної заяви та до досягнення дитиною трирічного віку. В обґрунтування заявленого позову позивач зазначила, що з відповідачем вони перебували у фактичних шлюбних відносинах з 2003 року, але разом не мешкають протягом місяця. Від шлюбу вони мають неповнолітніх дітей ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 та ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_2. Відповідач добровільно матеріальної допомоги на утримання дитини не надає, не бере участі у вихованні дітей. Відповідач працює і отримує постійний заробіток, більш нікому аліменти не сплачує. Діти мешкають з позивачем та знаходяться на повному утриманні позивача.

Позивач ОСОБА_1 у судове засідання не з*явилась, але надала суду заяву з проханням розглянути справу за її відсутністю. На позовних вимогах наполягає.

Відповідач ОСОБА_2 у судове засідання не з*явився, але надав суду заяву з проханням розглянути справу за його відсутністю. Позовні вимоги визнає.

Відповідно до ч. 2 ст. 197 ЦПК України у разі неявки в судове засідання всіх осіб, які беруть участь у справі, чи в разі якщо відповідно до положень ЦПК України розгляд справи здійснюється судом за відсутності осіб, які беруть участь у справі, фіксування судового процесу за допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснюється.

Дослідивши письмові матеріали справи, суд вважає, що позов підлягає задоволенню з наступних підстав.

Судом встановлено, що сторони перебували у фактичних шлюбних відносинах з 2003 року. Разом не мешкають протягом місяця.

Згідно свідоцтва про народження, яке видане виконкомом Міусинської міської ради Краснолуцького міського виконкому Луганській області, 03 грудня 2007 року, актовий запис № 24, вбачається, що сторони мають неповнолітню дитину ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_3.

Згідно свідоцтва про народження, яке видане виконкомом Міусинської міської ради Краснолуцького міського виконкому Луганській області, 27 грудня 2010 року, актовий запис № 39, вбачається, що сторони мають неповнолітню дитину ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_4.

Відповідно довідки Міусинської міської ради Луганської області від 29.07.2013 року неповнолітні доньки, мешкають з позивачем ОСОБА_1, за адресою: АДРЕСА_1.

Відповідно до ст. 180 СК України, батьки зобов'язані утримувати дитину до досягнення нею повноліття.

Відповідно до ч. 2 ст. 84 СК України дружина, з якою мешкає дитина, має право на утримання від чоловіка-батька дитини до досягнення дитиною трьох років.

Беручи до уваги, що відповідач добровільно не надає позивачу матеріальної допомоги на утримання дитини, суд вважає, що позов заявлено обґрунтовано, його було підтверджено протягом судового засідання, тому він підлягає задоволенню у повному обсязі.

З відповідача також підлягає стягненню судовий збір на користь держави в сумі 229,40 грн.

Відповідно до ст.367 ЦПК України суд допускає негайне виконання рішення у межах сплати платежу за один місяць.

На підставі викладеного та керуючись ст.ст.10,11,60,79,81,197,212-215,367 ЦПК України, ст. ст. 84, 180-183 СК України, суд


В И Р І Ш И В :


Позовні вимоги ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення аліментів на утримання неповнолітніх дітей та дружини задовольнити.


Стягнути з ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_5, уродженця м. Красний Луч Луганської області, на користь ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_7, аліменти на утримання неповнолітніх дітей ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_3, та ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_4 у розмірі 1/3 всіх видів заробітку, але не меншим ніж 30% прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку щомісячно від дня подання позовної заяви, тобто з 31.07.2013 року і до досягнення найстаршої дитиною повноліття, тобто до ІНФОРМАЦІЯ_8 року, а також аліменти на утримання позивача ОСОБА_1 у розмірі 1/6 частини всіх видів заробітку, щомісячно, починаючи від дня подання позовної заяви, тобто з 31.07.2013 року та до досягнення наймолодшої дитиною трьохрічного віку, тобто до ІНФОРМАЦІЯ_9 року.


Стягнути з ОСОБА_2 на користь держави судовий збір в сумі 229 грн. 40 коп.


Відповідно до ст. 367 ЦПК України допустити негайне виконання рішення у межах сплати платежу за один місяць.


Рішення може бути оскаржено в апеляційному порядку через Краснолуцький міський суд Луганської області шляхом подачі апеляційної скарги в 10-денний строк с дня проголошення.



Головуючий:




Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація