Судове рішення #31790254

ЗАЛІЗНИЧНИЙ РАЙОННИЙ СУД м. СІМФЕРОПОЛЯ

АВТОНОМНОЇ РЕСПУБЛІКИ КРИМ

95006, Україна, АР Крим, м. Сімферополь, вул. Хромченка, 6-а, тел./факс (0652) 22-82-68, inbox@zl.cr.court.gov.ua

Справа № 122/16115/13-ц

Провадження по справі 2/122/1475/13


У Х В А Л А

про залишення позовної заяви без руху

23 травня 2013 року м. Сімферополь

Залізничний районний суд м. Сімферополя Автономної Республіки Крим у складі:

головуючого - судді Домнікової М.В.,

розглянувши матеріали поданої у порядку цивільного судочинства позовної заяви ОСОБА_1 до Сімферопольської міської ради про визнання права власності на матеріали, обладнання, суд -


В С Т А Н О В И В :


У травні 2013 року позивач ОСОБА_1 звернулася до суду з позовом до Сімферопольської міської ради про визнання права власності на матеріали, обладнання.

Розглянувши матеріали позовної заяви, суд дійшов висновку що вона повинна бути залишена без руху, виходячи з наступного.

З суті позову вбачається що він має майнових характер.

Положенням пункту 4 частини 2 статті 119 вказано, що позовна заява повинна містити ціну позову щодо вимог майнового характеру.

У сенсі вимог частини 5 статті 119 ЦПК України, до позовної заяви повинен бути доданий документ, що підтверджує сплату судового збору.

Відповідно до положення підпункту 1 пункту 1 частини 2 статті 4 Закону України "Про судовий збір", за подання до суду позовної заяви майнового характеру, ставка судового збору складає 1 відсоток ціни позову, але не менш ніж 0,2 розміру мінімальної заробітної плати та не більше 3 розмірів мінімальної заробітної плати.

Проте, позивач вищезазначені вимоги не виконав - не вказав ціни позову і не сплатив відповідну суму судового збору.

Відповідно до положення пункту 2 частини 1 статті 80 ЦПК України, ціна позову визначається у позовах про визнання права власності на майно або його витребування - вартістю майна.

З матеріалів позовної заяви вбачається, що позивач просить визнати право власності на будівельні матеріали та обладнання, тому позивачу необхідно сплатити судовій збір у мінімальному розмірі передбаченому п.п. 1.1. ч.2 статті 4 Закону України "Про судовій збір", а саме у розмірі 0, 2 розміру мінімальної заробітної плати, який складає 229 грн. 40 коп. і заявити клопотання про призначення судово-будівельної експертизи , яка і має визначить ціну позову. Судовій збір при поданні позовної заяви оплачуються за такими реквізитами: № рахунку - 31215206700003, отримувач: УДКСУ в м. Сімферополі (Залізничний район м. Сімферополя АРК), код платежу - 22030001, ЄДРПОУ - 38040558, банк одержувача - ГУ ДКСУ в АРК, м. Сімферополь, МФО - 824026.

Відповідно до частини 1 статті 121 ЦПК України суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, викладених у статтях 119 і 120 цього Кодексу, або не сплачено судовий збір, постановляє ухвалу, в якій зазначаються підстави залишення заяви без руху, про що повідомляє позивача і надає йому строк для усунення недоліків, який не може перевищувати п'яти днів з дня отримання позивачем ухвали.

Згідно з частиною 2 статті 121 ЦПК України якщо позивач відповідно до ухвали суду у встановлений строк виконає вимоги, визначені статтями 119 і 120 цього Кодексу, сплатить суму судового збору, позовна заява вважається поданою в день первісного її подання до суду. Інакше заява вважається неподаною і повертається позивачеві.

Докази оплати суми судового збору (оригінали квитанцій, платіжних доручень тощо) належить надати до Залізничного районного суду м. Сімферополя Автономної Республіки Крим у встановлений судом строк.

Керуючись статтями, 82, 119, 121, 292, 294 Цивільного процесуального кодексу України,


У Х В А Л И В :


Позовну заяву ОСОБА_1 до Сімферопольської міської ради про визнання права власності на матеріали, обладнання залишити без руху і запропонувати позивачу усунути зазначені недоліки протягом п'яти днів з дня отримання копії даної ухвали. Роз'яснити, що інакше позовна заява буде вважатися неподаною та повернута.

Ухвала може бути оскаржена до Апеляційного суду Автономної Республіки Крим протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали. У разі якщо ухвалу було постановлено без участі особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.


Суддя М.В. Домнікова


Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація