Справа № 122/14808/13-ц
Провадження по справі 2/122/1192/13
У Х В А Л А
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
про забезпечення позову
13 травня 2013 року м. Сімферополь
Залізничний районний суд м. Сімферополя АР Крим у складі:
головуючого судді - Домнікової М.В.
при секретарі - Шерет Ф.М.
розглянувши у відкритому судовому засіданні клопотання представника ОСОБА_1 - ОСОБА_2 про забезпечення позову у справі цивільної юрисдикції за позовом ОСОБА_1 до Залізничного ВДВС Сімферопольського міського управління юстиції, Кримської філії ТОВ "УкрСпецТоргГрупп", третя особа Кримське республіканське управління АТ "Ощадбанк", ОСОБА_3, Служба у справах дітей Сімферопольської міської ради Автономної Республіки Крим про визнання недійсними та скасування публічних торгів, -
В С Т А Н О В И В :
У квітні 2013 року ОСОБА_1 звернувся до суду з позовом до Залізничного ВДВС Сімферопольського міського управління юстиції, Кримської філії ТОВ "УкрСпецТоргГрупп", третя особа Кримське республіканське управління АТ "Ощадбанк", ОСОБА_3, Служба у справах дітей Сімферопольської міської ради Автономної Республіки Крим про визнання недійсними та скасування публічних торгів за результатами проведення яких було реалізовано квартиру АДРЕСА_1.
13.05.2013 року до суду від позивача ОСОБА_1 у порядку, передбаченому статтями 151-53 ЦПК України, надійшла про забезпечення позову шляхом накладення арешту на нерухоме майно, яке на праві власності, за результатами проведення публічних торгів, належить ОСОБА_3 (ідентифікаційний номер платника податків НОМЕР_1), розташоване в АДРЕСА_1.
Клопотання про забезпечення позову мотивоване тим, що без застосування вищевказаних заходів, існує можливість, що в разі прийняття судом рішення на користь позивача, виконання рішення буде значно ускладнене чи навіть неможливе, що заподіє шкоду правам, свободам чи інтересам позивача.
Відповідно до частин 1, 3 статті 151 ЦПК України суд за заявою осіб, які беруть участь у справі, може вжити, передбачені цим Кодексом, заходи забезпечення позову. Забезпечення позову допускається на будь-якій стадії розгляду справи, якщо невжиття заходів забезпечення може утруднити чи зробити неможливим виконання рішення суду
Частиною 1 статті 153 ЦПК України встановлено, що заява про забезпечення позову розглядається судом, у провадженні якого перебуває справа, в день її надходження без повідомлення відповідача та інших осіб, які беруть участь у справі.
Дослідивши матеріали справи в межах вирішуваного питання, перевіривши доводи клопотання, суд дійшов висновку, що клопотання позивача не підлягає задоволенню з таких підстав.
Відповідно до положення пункту 1 частини 1 статті 152 ЦПК України, позов забезпечується накладанням арешту на майно або грошові кошти, що належать відповідачеві і знаходяться у нього або в інших осіб.
Як вбачається з матеріалів справи, майно, на яке позивач просить накласти арешт в порядку забезпечення свого позову, належить ОСОБА_3, який є третьою особою у цієї справі.
Відтак, заявлене клопотання про забезпечення позову не підлягає задоволенню, оскільки майно не належить відповідачеві.
Керуючись статтями 151-153, 208-210, 293,294 Цивільного процесуального кодексу України, суд -
У Х В А Л И В :
Відмовити в задоволенні заяви ОСОБА_1 про забезпечення цивільного позову.
Ухвала суду може бути оскаржена в апеляційному порядку до Апеляційного суду Автономної Республіки Крим шляхом подання апеляційної скарги через Залізничний районний суд м. Сімферополя Автономної Республіки Крим протягом п'яти днів з дня її проголошення. У разі якщо ухвалу було постановлено без участі особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання її копії.
Суддя Домнікова М.В.