Судове рішення #31779799

Головуючий у 1 інст. Клименко В.П.

Доповідач: Резникова Л.В.

У Х В А Л А

про відкриття апеляційного провадження

20 лютого 2013 року м. Донецьк


Суддя апеляційного суду Донецької області Резникова Л.В., розглянувши апеляційну скаргу суб'єкта підприємницької діяльності фізичної особи ОСОБА_1 на рішення Докучаєвського міського суду Донецької області від 26 листопада 2012 року у цивільній справі за позовною заявою прокурора м. Докучаєвська в інтересах ОСОБА_2, третя особа: Управління Пенсійного фонду України в м. Докучаєвську про визнання трудових відносин та зобов'язання внести до трудової книжки про роботу ,-


В С Т А Н О В И В:


Рішенням Докучаєвського міського суду Донецької області від 26 листопада 2012 року позовні вимоги прокурора м. Докучаєвська в інтересах ОСОБА_3 задоволено.

Не погодившись з вказаним рішенням ОСОБА_1 подав апеляційну скаргу, яка разом зі справою надійшла до апеляційного суду Донецької області.

Згідно ч. 1 ст. 292 ЦПК України сторони та інші особи, які беруть участь у справі, а також особи, які не брали участь у справі, якщо суд вирішив питання про їх права та обов'язки, мають право оскаржити в апеляційному порядку рішення суду першої інстанції повністю або частково.

Згідно ч. 1 ст. 294 ЦПК України апеляційна скарга на рішення суду подається протягом десяти днів з дня його проголошення. Особи, які брали участь у справі, але не були присутні у судовому засіданні під час проголошення рішення, можуть подати апеляційну скаргу протягом десяти днів з дня отримання копії рішення.

Апеляційна скарга оформлена відповідно до вимог, встановлених ст. 295 ЦПК України, в межах строку встановленого ч. 1 ст. 294 ЦПК України, тому слід відкрити апеляційне провадження по справі.

Керуючись ст. ст.292, 294, 295, 297, 298 ЦПК України, суддя,-


У Х В А Л И В:



Відкрити апеляційне провадження за апеляційною скаргою суб'єкта підприємницької діяльності фізичної особи ОСОБА_1 на рішення Докучаєвського міського суду Донецької області від 26 листопада 2012 року у цивільній справі за позовною заявою прокурора м. Докучаєвська в інтересах ОСОБА_2, третя особа: Управління Пенсійного фонду України в м. Докучаєвську про визнання трудових відносин та зобов'язання внести до трудової книжки про роботу.

Копію апеляційної скарги направити особам, які беруть участь у справі та встановити строк для подання ними заперечень на апеляційну скаргу до 27 лютого 2013 року.



Суддя апеляційного суду

Донецької області Л.В. Резникова


Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація