Судове рішення #31763309

                    

                                                                                                                   Справа №705/4847/13-п

                                                                                          3/705/1135/13

П О С Т А Н О В А

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И


29 серпня 2013 року           Уманський міськрайонний суд Черкаської області


Суддя Уманського міськрайонного суду Черкаської області Резнік Ю.В., розглянувши матеріали, які надійшли від ВДАІ Уманського МВ УМВС України в Черкаській області про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 ІНФОРМАЦІЯ_1, не працюючого, зареєстрованого за адресою: ІНФОРМАЦІЯ_2, проживаючого за адресою: ІНФОРМАЦІЯ_3

          - на підставі ч. 1 ст. 130 КУпАП


В С Т А Н О В И В:


          Громадянин ОСОБА_1, 25.07.2013 року о 21.00 год. в м. Боярка по вул. Білогородська керував скутером «NZ50QT3R» д.н.з. НОМЕР_1 в стані алкогольного сп’яніння. Продув ALCOTEST Драгер 6810, прилад ARBL 0602, який показав 0,25 проміле, при допустимій нормі 0,20 проміле, чим порушив п. 2.9 ПДР України, за що передбачена відповідальність згідно з ч.1 ст. 130 КУпАП.

          В судовому засіданні ОСОБА_1, свою вину у вчиненні правопорушення визнав повністю.

          Його винність підтверджується протоколом серії АГ2 № 110785 від 25.07.2013 року про адміністративне правопорушення, що складений ст. інспектором ВДАІ Києво-Святошинського РВ ОСОБА_2.

Вбачаючи в діях громадянина ОСОБА_1, ознаки правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 130 КУпАП, суд вважає необхідним притягнути останнього до адміністративної відповідальності із застосуванням до нього адміністративного стягнення у вигляді у вигляді штрафу.

          Керуючись ч. 1 ст. 130, ст. ст. 283,284 КУпАП,


П О С Т А Н О В И В:


ОСОБА_1 ІНФОРМАЦІЯ_1, притягнути до адміністративної відповідальності за ч. 1 ст. 130 КУпАП у вигляді штрафу в сумі 2600 грн. (дві тисячі шістсот гривень).

Скаргу на постанову по справі про адміністративне правопорушення може бути подано протягом десяти днів з дня винесення постанови через суд першої інстанції до Апеляційного суду Черкаської області.






Суддя: Ю.В. Резнік


Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація