Судове рішення #3175687

                                                                

                                                                                              Справа №1-59/08

 

                                           В И Р О К

                   ІМЕНЕМ   УКРАЇНИ

 

     17 березня  2008 року                             м.Кодима, Одеської області

 

                     Кодимський районний суд Одеської області в складі:

                                               головуючого-судді                    Гури А.І.

                                               при секретарі                           Журбі С.П.

                                               за участю прокурора            Пояцики С.М.

                                                

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в місті Кодима, Одеської області кримінальну справу по обвинуваченню:

 

                 ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця і жителя  м. Кодима, Кодимського району, Одеської області, АДРЕСА_1,  громадянина України, українця,    із  середньою спеціальною  освітою, не одруженого, військовозобов”язаного, не одруженого, не депутата,  не судимого,

 

   в скоєнні злочину, передбаченого ст.ст.15, 199 ч.1 КК України,

 

 

                                          В С Т А Н О В И В:

 

     Підсудний, 22 вересня 2007 року, близько 23 години, перебуваючи в кафе «Центральне», що на вулиці Леніна в місті Кодимі, Одеської області, маючи злочинний намір на збут підробної національної валюти України номіналом 50 грн., здійснив замах на її збут шляхом оплати за придбаний товар. Однак свій злочинний намір не здійснив з причин від нього не залежних - продавець не визнала банкноту за дійсну.

 

  Підсудний ОСОБА_1 свою вину в скоєному визнав в повному обсязі та в судовому засіданні показав таке, що  дійсно на вулиці 22 вересня 2007 року знайшов грошову банкноту номіналом 50 грн. По зовнішнім ознакам було видно, що гроші підробні. Він вирішив придбати за знайдені фальшиві гроші який-небудь товар, але продавець в кафе виявила, що гроші підробні і розірвала їх.  В скоєному щиросердно кається та просить суд суворо не карати.

 

   Суд, зважаючи на те, що учасники судового розгляду не заперечують, визнав недоцільним дослідження доказів щодо тих фактичних обставин справи, які ніким не оспорюються, при цьому з”ясувавши, що підсудна й  інші учасники судового розгляду справи правильно розуміють зміст цих обставин і немає сумніву в добровільності й істинності їхньої позиції.

 

  Викладене приводить суд до переконання в тому, що дії підсудного ОСОБА_1. слід кваліфікувати за ст.ст.15,199 ч.1 КК України, тому, що він вчинив замах на збут підробної національної валюти України в виді банкнот.

 

     При обранні виду й міри покарання суд ураховує суспільну небезпеку вчиненого, тяжкість скоєного злочину, обставини справи, особистість підсудного.

 

     До пом'якшуючих покарання обставин суд відносить щире каяття підсудного у вчиненому, його першу судимість, позитивні характеристики.

 

    Обтяжуючих покарання обставин суд не вбачає.

 

    Суд, враховуючи  обставини, що пом”якшують  покарання ( щире каяття підсудного у вчиненому, його першу судимість)  вважає за можливе засудивши ОСОБА_1. до позбавлення волі, застосувати положення ст.ст. 75,76 КК України, звільнивши його від відбування покарання з випробуванням.

 

  На підставі викладеного, керуючись ст.ст.323,324,332,333,334,335 КПК України, суд

                                             З А С У Д И В:

 

       ОСОБА_1 визнати винним у скоєнні злочину, передбаченого ст.ст.15, 199 ч.1 КК України,  призначивши йому покарання у виді  3 (трьох) років позбавлення волі.

 

        Застосовуючи дію ст. 75 ч.2 КК України, звільнити засудженого від відбування призначеного покарання з випробуванням, якщо він протягом одного року іспитового строку не вчинить нового злочину й виконає у відповідності із ст. 76 КК України обов”язки: не виїжджати за межі України на постійне проживання без дозволу органу кримінально-виконавчої системи; періодчино з”являтися для реєстрації в органи кримінально-виконавчої інспекції.

   

   Запобіжний захід засудженому - підписку про невиїзд - залишити колишнім до набрання вироком законної сили, після чого скасувати.

 

            Вирок може бути оскаржений до апеляційного суду Одеської області на протязі 15 діб з моменту його проголошення, а засудженим, що утримується під вартою в той же строк з моменту отримання його копії

 

 

 

                                                               Суддя                     А.І. Гура

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація