Справа № 2-3040/2008р.
У Х В А Л А
10 листопада 2008 року Первомайський міськрайонний суд Харківської області у складі: судді - М'ягкого Є.В.,
при секретарі - Венгер В.М.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Первомайський цивільну справу за позовом Первомайського КВУ ВКГ до ОСОБА_1 про стягнення боргу за водопостачання та водовідведення ,-
В С Т А Н О В И В:
10.11.2008 року представник позивача звернувся до суду з заявою про залишення позову без розгляду по справі за позовом Первомайського КВУ ВКГ до ОСОБА_1 про стягнення боргу за водопостачання та водовідведення.
Згідно п.1 ст. 44 ЦПК України, представник, який має повноваження на ведення справи у суді, може вчиняти від імені особи, яку він представляє, усі процесуальні дії, що їх має право вчиняти ця особа.
Згідно п.5. ч.1 ст. 207 ЦПК України, суд постановляє ухвалу про залишення заяви без розгляду, якщо позивач подав заяву про залишення позову без розгляду.
Керуючись ст.ст. 44, 207, 292, 293 ЦПК України , -
У Х В А Л И В:
Позовну заяву Первомайського КВУ ВКГ до ОСОБА_1 про стягнення боргу за водопостачання та водовідведення залишити без розгляду.
Ухвала може бути оскаржена до судової палати з цивільних справ апеляційного суду Харківської області через Первомайський міськрайонний суд Харківської області у наступному порядку: заяву про апеляційне оскарження ухвали може бути подано протягом п'яти днів з дня проголошення ухвали, а апеляційна скарга на ухвалу судді подається протягом десяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.
Суддя - Є.В. М”ягкий